led tv 1a.lv interneta veikalaIedomājoties par savu ikdienu, to ļoti sarežģīti iztēloties bez dažām elektronikas iekārtām. Atrodoties mājās vai darbā, mācoties un strādājot, allaž pie rokas ir vai nu telefons, portatīvais dators vai planšetdators. Ja esi izlēmis pasūtīt vienu no vajadzīgajām ierīcēm, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur atradīsi elektronikas preces darbam un ikdienas lietošanai. Pirms pirkt vienu no šīm precēm, pievērs vērību preces specifikācijai:

*portatīvie datori lieliski spēj aizstāt galda datoru, tādēļ noderēs gan ofisā, gan mājās. Pirms pērc portatīvo datoru, ieskaties tā tehniskajos parametros: ekrāna izmērs collās, operētājsistēma, atmiņas lielums u.c.;

*Ja vēlies mazāku ierīci par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, pērc planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem un spēj nodrošināt pietuvinātas opcijas portatīvajiem datoriem: internets, e-pastu sarakste, dažādu dokumentu formātu apskate un citas Pirms pirkt vienu vai otru ierīci, ļoti svarīgi vērst uzmanību ierīces specifikācijai:

-procesora kodolu skaits;

-cik ilgi planšete darbosies bez strāvas padeves;

-atmiņas lielums un tās paplašināšanas iespējas;

-interneta, Wi-Fi u.c. savienojumu opcijas,

un citi parametri.

*Šā brīža jaunākie video DVD atskaņotāju modeļi nodrošina arī savienojumu opcijas ar ārējām elektronikas iekārtām, Wi-Fi savienojumu, kā arī augstvērtīgā skaņu sistēma garantē labas kvalitātes un dabīgu skaņas pārraidi. DVD atskaņotāja elegantās formas lieliski pielāgosies TV iekārtai.

Ja plāno pirkt telefonu – ieskaties interneta veikala piedāvājumā

Mobilie telefoni ir viena no visvairāk pirktajām elektronikas precēm, kas lielā klāstā ir interneta veikalā. Tur ērti var atrast piemērotāko saviem lietošanas paradumiem un kārtīgi izpētīt telefona funkcijas un tehniskos parametrus precei pievienotajā specifikācijā. Tur tu atradīsi tādus lielumus kā iebūvētās atmiņas lielumu, SIM karšu atbalsts, savienojumu iespējas u.c.. Izsmalcinātas formas mobilie telefoni būs atbilstoši gan ikdienas izmantošanai, gan dažādu mobilo aplikāciju lietošanai.

Lai arī samērā bieži komunikācija  norisinās ar mobilo telefonu starpniecību, atsevišķās mājās joprojām samērā aktuāli ir t.s. klasiskie telefoni. Pašlaik interneta veikalos var nopirkt gan lādējamos, gan stacionāros telefonus birojam vai mājai. Klausules tipa telefonos var saglabāt 10 visbiežāk lietotos telefona numurus un telefonu var turēt gan uz viegli pieejamā vietā plauktā, gan nostiprināt pie sienas. Taču telefoni ar klausules lādēšanas iespēju ietver dažādas opcijas. Dažas no būtiskākajām: zvanītāja ID noteikšana, iepriekš izsauktā numura atkārtošana un citi tehniskie parametri.