Bieži sastopamies ar problēmu, ka ir sarežģīti sumināt kādu ar aizraujošām un vienlaicīgi lietderīgām dāvanām – spa procedūras un spa dāvanu karte ir oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā vai pat kalpos kā kāzu dāvanas.

Te noderēs žurnālu abonēšana un citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā. Piemēram, adītas zeķes, spa procedūras un spa dāvanu karte, pašu rokām gatavots foto rāmis vai skaista vāze un žurnālu abonēšana ir patīkamas dāvanas. Vai spa dāvanu karte ir lieliska kāzu dāvanas alternatīva? Lūk, priekšlikumi, lai kāzu dāvanas būtu saistošas un lietderīgas. Jāuzsver, ka šāda veida dāvaniņas ir ļoti patīkami saņemt un lietot, jo tās netiks ievietotas grāmatplauktā un netiks piemirstas!

Ir, ko ņemt: žurnālu abonēšana un kāzu dāvanas un dāvanu kartes katrai ģimenei

Ikviens īpašā svētku reizē grib tikt novērtēts ar interesantu dāvanu, kas ir piemērota tās saņēmējam. Interesanti, ka SPA dāvanu karte vai jau izvēlētas SPA procedūras un žurnālu abonēšana darīs cilvēkus priecīgus. Galu galā labas dāvanas ir tādas, kuru Jūs vēlieties saņemt paši, piemēram:

  • tiem, kas ar humoru ir uz “Tu” oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā varētu šķist, piemēram, gleznu izstādes apmeklējums vai klinšukāpšana, bet kā kāzu dāvanas lieliski iederēsies ceļojums uz ārzemēm;
  • romantiķus sajūsminās relaksācija diviem pie jūras vai pastaiga divvientulībā mēnesnīcā pēc vakariņām sveču gaismā.

Jāizprot, ka žurnālu abonēšana un kāzu dāvanas pašlaik ir pieejamas dažādās cenu un kvlaitātes apmplitūdās- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/dzimsanas-dienas-davanas!

Izvēlieties saistošas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā un arī ikdienā, lai “vaininiekam” ir prieks

Ja oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā saņēmējs ir cilvēks, kuram viss jau ir, kā risinājums var kalopot – spa procedūras, ko palīdzēs piepildīt spa dāvanu karte. Tā Jūs varat gan paildzināt dāvanas saņemšanas prieku, gan ļaut izbaudīt tās saņēmējam to, ko sirds visvairāk kāro, piemēram, kā kāzu dāvanas izvēloties ceļojumu. Lieliskas un interesantas dāvanas, piemēram, žurnālu abonēšana un iespēju SPA dāvanu karte piedāvā piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals. Uzņēmuma mājas lapā iespējams izvēlēties 1000 aizraujošas kāzu dāvanas gan sievietēm un vīriešiem, gan pāriem un ģimenēm.

Uzdāviniet mazus svētkus ik dienas ar lieliskajām dāvanu kartēm un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā nesīs sajūsmu dāvanas saņēmēju acīs! Žurnālu abonēšana ir lieliska iespēja, bet SPA dāvanu karte un SPA procedūras – iespaidi un piedzīvojumi, kas ilgi paliks patīkamās un siltās atmiņās!