darba drošības kursiINDIVIDUĀLI UGUNSDROŠĪBAS PAKALPOJUMI DAŽĀDIEM UZŅĒMUMIEM

Lai rūpētos ne vien par uzņēmuma efektīvu darbību, bet arī par drošu darba vidi , nepieciešami efektīvi risinājumi. Ja aktuāli ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits vai ugunsdzēsības inventārs, ieteicams vērsties pie zinošiem speciālistiem. Viens no variantiem ir FN-Serviss, kā piedāvājumā ir ne tikai ugunsdzēsības inventārs, ugunsdrošības audits un citi ugunsdrošības pakalpojumi, bet arī dažāda veida signalizācijas.

Lai spētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi nepieciešami konkrētajam uzņēmumam, vajadzīgs ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu spektru. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, ugunsdrošības dokomentācijas atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām, kā arī dažādas citas darbības.

NEPIECIEŠAMS UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS? LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI PIE FN-SERVISS

Kad ir veikts ugunsdrošības audits, tiek noteikts piemērotākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kāds ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāda veida ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, nepieciešams. Klientu ērtībām FN-Serviss Latvijā izveidojis plašu ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas var nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus, kā arī vienmēr pieejamu, augstas kvalitātes pakalpojumu visā Latvijā.

FN-Serviss sortimentā ir dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, tātad, sortimentā ir ne vien jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek nodrošināta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Nosmakšanas riska dēļ šī sistēma noderēs telpās, kurās pastāvīgi neuzturas cilvēki – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citviet. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuri var radīt būtiskus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze izgaist dažu sekunžu laikā pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas sekas.

DAŽĀDU VEIDU SIGNALIZĀCIJAS UN DARBA DROŠĪBAS KURSI

FN-Serviss ir labs risinājums arī tad, ja nepieciešamas signalizācijas. Izvēlei dažādu veidu automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas – piemēram, Konvencionālā signalizācijas sistēma un Adrešu signalizācijas sistēma. Konvencionālās jeb analogās signalizācijas sistēmas piemērotas uzstādīšanai mazos objektos, savukārt adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas piemērotas lielākos objektos, piemēram, lielveikalos. Nepieciešamības gadījumā FN-Serviss komanda sniedz konsultācijas, lai ieteiktu labākās signalizācijas tieši Tava uzņēmuma prasībām.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs, kurā pieejami dažādu veidu un līmeņu darba drošības kursi. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem sniegtu labākās zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, parāda tas, ka tas ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un dažādi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no lielākajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas darbojas dažādos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss  komandu!