octa poliseIkvienas automašīnas īpašniekam būtiska ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem finansiāliem zaudējumiem situācijā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ieskatīties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas variantus, informācija būs aktuāla daudziem.

LTAB ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru piedāvājumā OCTA polise.

KURA IR IZDEVĪGĀKĀ OCTA POLISE? PĀRLIECINIES PAR TO UN NEPĀRMAKSĀ

LTAB- izdevīgs variants, kā pārliecināties, kura OCTA ir piemērotākā tieši Tavam auto. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev interesējošo informāciju iegūsi īpaši ērtā veidā – atliek vien ievadīt prasītos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu būtisko informāciju par to, kurš apdrošinātājs sniedz labāko OCTA polisi.

Pie LTAB pieejama ne vien informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – mājaslapā ltab.lv Kasko un OCTA noformētāji var iepazīties ar aktuāliem statistikas datiem, kā arī uzzināt citu noderīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise nepieciešama, izbraucot ārpus Latvijas robežām , kā arī cita nozīmīga informācija.

LTAB nodrošina arī , piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Mājaslapā iespējams iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem nopērkama Octa polise.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

MOBILĀ APLIKĀCIJA AUTOVADĪTĀJU ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju var apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un pārliecinies par to sniegtajām iespējām – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem aktuālo informācijuērti un vienkārši. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas var nopirkt vēl lētāk. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi atrast par izdevīgākajām cenām.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un pieņem gudru lēmumu!