fnserviss.lv drošības sistēmasViens no līderiem Baltijas valstīs, kas specializējas darba drošībā un aizsardzībā, drošības sistēmu jomā, kā arī ugunsdrošībā – FN-Serviss. Kvalificēti FN-Serviss darbinieki sniedz gan konsultācijas, apmācības kompāniju darba drošības ekspertiem, kā arī sniedz dažādus drošības sistēmu variantus, kas dos iespēju uzņēmuma darbiniekiem strādāt sakārtotā, drošā vidē un sekmēt uzņēmuma darbiniekiem strādāšanai drošus darba apstākļus. Lielajā pakalpojumu izvēlē iekļauti gan ar darba aizsardzību saistīti pakalpojumi, kā ugunsdrošība, darba vides risku novērtējums un dažāda tipa signalizācijas drošai darba videi. FN-Serviss mājaslapā iespējams apskatīt visus sniegtos pakalpojumus un saņemt uzņēmuma prasībām vispiemērotāko.

 Instruktāžas darba vietā un kursi darba aizsardzībā, speciālistu konsultācijas, darba vides riska izvērtējums u.c.  FN-Serviss klientiem piedāvā apmācības darba aizsardzībā – kopumā 60 stundas. Kā piemēram, darba aizsardzības normatīvie akti un ar to saistītie jautājumi, darba vides potenciālo risku novēršanu un citi. Uzņēmuma FN-Serviss pakalpojumu klāstā ir arī darba aizsardzības konsultācijas, kuru laikā eksperti informēs par individuālo darba aizsardzības līdzekļu noteikšanu, jau pašreizējās darba aizsardzības sistēmas novērtēšanu, arīdzan noformēs ieteikumus turpmākai uzņēmuma darba drošības pilnveidošanai.

Ugunsdrošības pakalpojumu klāstā ir iekļauti vairāki pakalpojumi, kas palīdzēs izveidot uzņēmumā drošu darba vidi. Ugunsdrošības instruktāžas kursu apjoms ir 20 vai 160 stundas, to procesā speciālisti ar praktiskiem piemēriem sniegs nepieciešamākās zināšanas ugunsdrošībā un rīcībai ugunsgrēka gadījumā. Ugunsdrošības situācijas raksturojums mūsu valstī, darbības procedūra ugunsgrēka apstākļos un tā dzēšana u.c. tēmas. Papildus informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem, ugunsdrošības kursiem var atrast uzņēmuma mājaslapā fnserviss.lv. Turpat var atrast plašāku Tur ielikta informācija par drošības un signalizācijas sistēmu risinājumiem, ierīkošanu. Piemēram, balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas, trauksmes signalizācijas sistēmas, tehnoloģisko procesu kontrole un vadība u.c. saistošajiem faktoriem. Piedāvājumā šādas ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu ierīces: FX, Detectomat, Siemens u.c. Vajadzības gadījumā var kontaktēties ar uzņēmuma speciālistiem ar tiešsaistes formas palīdzību mājaslapā, kā arī zvanot pa tālruņa numuru +371 67556799. Darba drošības centrs FN Serviss nodrošinās visus vajadzīgos pakalpojumus.