pkp.lvAutoriepas un akumulatori ar visu apkalpošanu būs atrodami saitā pkp.lv, kur apvienoti labākie riepu centri Latvijā. Pkp.lv piedāvājumā ir gan ziemas un vasaras riepas, gan vissezonas riepas un riepas smagajām automašīnām. Autoriepas te piedāvā visplašākajā klāstā, bet arī akumulatori būs būs atrodami jebkurai mašīnai.

Ja Jūs rūpējaties par savu drošību braukšanas laikā, tad drošas auto riepas ir obligāti nepieciešamas. Liela uzmanība tām jāpievērš ziemas laikā, kad auto riepas ar radzēm ir labākais risinājums. Vasaras sezonā auto riepas ar radzēm ir jānoņem, tādēļ vismaz divas reizes gada laikā riepas būs vajadzīgs mainīt. Mūsu valstī ir likums, ka auto riepas ir jānomaina, uzliekot ziemas gadalaika riepas rudens laikā līdz 1.decembrim, bet vasaras riepas pavasara laikā – pēc 1.marta. Interneta vietnē pkp.lv ir apkopoti tie riepu centri, kā speciālisti ir augsti kvalificēti, tāpēc varēs gan ieteikt kādas autoriepas Jums ir nepieciešamas, gan riepas samainīt uz jaunām.

Uzzini vairāk- http://valmiera.pilseta24.lv/zina?slug=pkp-lv-eiropas-limena-riepu-serviss-ari-latvija-81648a22cf/1556320!

AUTORPIEPAS VISPLAŠĀKAJĀ PIEDĀVĀJUMĀ – PKP.LV

Ja esat pārdomās par to, vai vajadzētu uzlikt lietotas riepas, vai arī pilnīgi jaunas autoriepas – sevis dēļ drošāk izvēlēties jaunas un ar ražotāja garantiju. Bez tam pilnīgi jaunas autoriepas ne visos gadījumos ir ļoti augstās cenās – mājaslapā pkp.lv regulāri tiek piedāvātas dažādas akcijas jaunu auto riepu pirkšanai. Mājaslapā norādiet, tieši kāda lieluma autoriepas vajadzīgas Jūsu mašīnai, kā arī konkrētu zīmolu. Izdariet pirkumu un izdevīgas autoriepas būs gatavas, lai tās uzliktu Jūsu automašīnai. Autoriepas šajā lapā spēs atrast arī tie autovadītāji, kuriem nepieciešams ar jaunām riepām nodrošināt kravas mašīnas vai motociklus.

JŪSU AUTORIEPAS PRASA PIEREDZĒJUŠU EKSPERTU

Interneta vietnē pkp.lv Jūs varat ne tikai nopirkt riepas, bet arī atrast riepu centru, kur riepas mašīnai tiks nomainītas. Ļoti patīkama būs opcija pierakstīties riepu nomaiņai tiešsaistē – pārdomātā kartē būs ērti atrodami tuvākie Pirelli Key Point riepu servisi. Jūs varēsit būt pārliecināti, ka eksperti šajos autocentros parūpēsies par to, ka Jūsu autoriepas tiks uzliktas kvalitatīvi.

AKUMULATORI – ARĪ ATRODAMI PIE PKP.LV SPECIĀLISTIEM

Pat tādas detaļas kā akumulatori tiek piedāvāti interneta mājaslapā pkp.lv – turklāt akumulatori un to apkope ir piedāvāti Pirelli Key Poit autocentros. Pkp.lv tīklā esošie servisi nodrošina augstas klases attieksmi, un papildus arī to, ka akumulatori tiks augstvērtīgi apkopti, un pēc to dzīves beigām akumulatori tiks utilizēti drošībā. Dažādas preces automašīnām – akumulatori, autoriepas vai lietie diski – ienāciet pkp.lv un atrodiet nsev vajadzīgo!