electrolux putekļu sūcēji 1a.lvElectrolux ir viens no pasaules līderiem mājsaimniecības ierīču un arī profesionālo ierīču ražošanā, pārdodot savu produkciju vairāk nekā 150 valstīs. Electrolux putekļu sūcēji pārvērš tīrīšanu priekā un lai maksimāli pietuvotos katra tīrīšanas paradumiem, putekļusūcēji ir izstrādāti un iedalīti vairākās sērijās, piem., UltraSilencer, UltraOne, UltraPerformer, ErgoClassic, ErgoEasy, Ergospace, Essencio, Jetmaxx u.c.

Ja Jums ir liela māja

Dažiem Electrolux putekļu sūcējiem ir īpaši gari vadi, lai Jums nevajadzētu apstāties un mainīt kontaktligzdas pārāk bieži – tas būs īpaši ērti, ja Jums ir liela māja un plašas telpas, ko tīrīt. Ja Jūsu mājas tīrīšanai putekļu sūcēju ir jālieto ļoti bieži, tad izvēlieties modeli ar labu putekļu uzsūkšanas mehānismu un lielāku jaudu, tādējādi tīrīšana kļūs vieglāka un efektīvāka.

Ja Jūs māju uzkopjat bieži, tad nozīme ir arī tāda putekļu sūcēja izvēlē ar kuru ir ērti manevrēt un kurš ir ergonomisks. Ergonomisks rokturis apvienojumā ar manevrētspējīgu sprauslu var mazināt spriedzi uz Jūsu rokām. Ieteikumi lielas mājas tīrīšanai: Electrolux putekļu sūcēji UltraOne, UltraActive, Ergospace.

Dažādas grīdas virsmas

Tas, kas garantē labāko tīrīšanu jebkādām grīdas virsmām ir putekļu sūcēju sprauslas un dažādie uzgaļi. Ja Jums ir grīdas ar paklājiem, tad motorizēts uzgalis ar rotējošo birsti ir labākais variants, jo tas lieliski darbojas uz paklājiem un savāc putekļus un netīrumus. Savukārt cietajiem grīdas segumiem, tādam kā parketam vai flīzēm labākais variants ir mīkstas sukas, kas nesaskrāpētu grīdas virsmu.

Mūsdienās putekļu sūcējiem nāk līdzi dažādi uzgaļi, tāpēc ir iespējams apvienot kā paklāju, tā cieto grīdas virsmu tīrīšanu. Tieši tāpēc izvēlēties putekļusūcēju ar maināmiem uzgaļiem vai ar tādu, kas ir piemērots visu grīdas segumu tīrīšanai.

Ja Jūsu mājās ir mājdzīvnieki

Atbrīvoties no mājdzīvnieku spalvām dažreiz var būt īpaši grūti, it īpaši, ja tās jādabū laikā no mīkstajiem paklājiem. Šādos gadījumos labākais ir izvēlēties putekļu sūcēju ar motorizētu uzgali, kas spētu labāk izcelt matus un iztīrīt paklājus pietiekami dziļi. Jāatceras, ka savācot šādus atkritumus un neiztukšojot maisiņu tie var radīt nepatīkamas smakas, tāpēc pēc tīrīšanas putekļu sūcēju noteikti jāiztukšo. Šādiem gadījumiem piemēroti būs Electrolux putekļu sūcēji ar S-bag, kas nomāc nepatīkamās smaržas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *