planšetdatori

Domājot par ikdienu, to samērā grūti iztēloties bez atsevišķām elektronikas ierīcēm. Esot mājās vai ofisā, mācoties un strādājot, ik dienas pie rokas ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai planšetdators. Ja esi izlēmis iegādāties vienu no vajadzīgajām iekārtām, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur varēsi atrast elektroniku ikdienas lietošanai un darbam. Meklējot kādu no šīm iekārtam elektronikas kategorijā, izlasi izvēlētās ierīces tehniskos datus:

*elektronikas preces sadaļā lielā sortimentā vairāki portatīvie datori lietošanai ikdienā un darbam ;
*planšetdatori ir ļoti ērta ierīce, kura ir viegli pārvadājama un lietojama gan ikdienas aktivitātēm , gan arī dažādos izbraucienos. Elektronikas iekārtu sadaļā tos sameklēsi plašā sortimentā, taču svarīgi izlasīt par šādiem parametriem: ekrāna un atmiņas lielums, savienojumu – USB, HDMI – iespējas u.tml.u.c.;
-planšetdatora baterijas darbības laiks;
-iebūvētās atmiņas lielums;
-internets un sakaru iespējas,
un citi dati.
*DVD atskaņotāji ir laba elektroniska ierīce, ar kuras palīdzību var sarīkot filmu maratonu personīgajā kino zālē.
Mobilie un stacionārie telefoni
No elektronikas precēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to var pavisam ērti un ātri komunicēt teju no ikvienas vietas Latvijas robežās un ārpus tās. Svarīgākās tehniskās norādes, kam japievērš uzmanība: mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasInterneta veikalā bagātīga viedtelefonu un klasisko telefonu izvēli ikviena vajadzībām. Lielu popularitāti ieguvušajos skārienjūtīgajos telefonos var uzinstalēt visādas mobilā telefona aplikācijas, kas atvieglo ikdienu. Populārākas no tām: sava e-pasta ērta pārvaldīšana, laika prognozes, saziņas programmas kā Skype u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību ierīces specifikācijai:
*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;
*savienojumu iespējas ar citām ierīcēm (Wi-Fi, Bluetooth);
*telefona procesora kodolu skaits skaits un operētājsistēma, kas kopumā nodrošina mobilā telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti.
Mūsdienās attālinātā komunikācija ar tuviniekiem, draugiem nereti notiek ar mobilo telefonu starpniecību, tomēr dažās mājās vēl joprojām aktuāli ir t.s. klasiskie telefoni. Pašlaik interneta veikalos var iegādāties gan lādējamos, gan stacionāros telefonus birojam vai mājai. Stacionārajos telefonos var saglabāt līdz pat 10 numuriem un telefonu var novietot gan uz galda, gan piestiprināt pie sienas. Taču telefoni ar klausules lādēšanas iespēju iekļauj dažādas opcijas. Dažas no tām: zvanītāja ID noteikšana, atkārtota zvanīšana iepriekš izsauktajam telefona numuram, ietilpīga telefongrāmata u.c. opcijas.