Eiropā ikvienai automašīnai, kas vēlas piedalīties ceļu satiksmē, ir vajadzīga OCTA polise. OCTA polise nozīmē transportlīdzekļa īpašnieka atbildības pret trešajām personām apdrošināšana.

OCTA polise nosegs kaitējumu, ko mašīnas šoferis būs izdarījis cita veselībai un/vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas ir veidojies viņa vainas dēļ. OCTA polise ir neatņemama sastāvdaļa visiem transportlīdzekļiem, kuri atrodas satiksmē uz koplietošanas ceļiem. OCTA polise ir svarīga sistēmas daļa, kā pamatmērķis ir veicināt avārijās uz ceļiem kaitēto trešo pušu interešu aizstāvību.

OCTA KALKULATORS PALĪDZĒS SAMEKLĒT PAŠU LABĀKO IZMAKSU

Lai arī OCTA cenas būs nelielas, neaizmirsti, ka labums no polises būs liels – tās nosegtās kompensācijas ir daudzu tūkstošu. Ja gribat noskaidrot, kādas būs OCTA cenas – palīdzēs OCTA kalkulators, kurš dos iespēju ērti uzzināt, kur ir lētas octas un kur polises ir dārgākas nekā citur. No sākuma noskaidrojiet, kurā vietā internetā būs atrodams OCTA kalkukators – pēc tam aizpildiet tur pieprasīto informāciju par savu mašīnu. Pēc tiem OCTA kalkulators aprēķinās, kādas OCTA cenas būs atrodamas pie kuriem uzņēmumiem.

IZDARIET IZVĒLI – LĒTAS OCTAS VAI APDORŠINĀŠANA AR DAUDZIEM PAKALPOJUMIEM

Tad, kad nevarat saprast, kāda OCTA Jums vajadzīga, viens no veidiem, kā tās salīdzināt ir OCTA kalkulators, kas ļauj uzzināt dažādās OCTA cenas. Tomēr lētas OCTAs ne vienmēr ir labākās OCTAs. Dažreiz lētas OCTAs nenāk komplektā ar kādu iespējams tieši Jums vajadzīgu papildu pakalpojumu. Tieši tāpēc pēc tam, kad OCTA kalkulators būs palīdzējis pārskatīt cenas, izzieniet vairāk šī apdrošinātāja piedāvājumu tā portālā. Svarīgi – OCTA cenas ir svārstīgas un šīs cenas varēs ietekmēt Jūsu bonus-malus klase jeb tā vai Jūs esat bijis kārtīgs autovadītājs un neesat izraisījis avāriju.

VAIRĀK PAR OCTA – TIEŠI PIE LTAB!

 Gadījumā, ja gribat noskaidrot vairāk par to, kādā veidā darbojas OCTA polise, apskatiet informācijas pilno online lapu www.ltab.lv! Šeit Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs ir apkopojis info par OCTA polisi, tajā skaitā to, kur meklēt lētas OCTAs un kādas būs OCTA cenas. Esiet gudrs transportlīdzekļa vadītājs – visos gadījumos pārvietojaties ar OCTu!