Ferratum.lv patēriņa kredīts veiksmīgi un ar lieliskiem panākumiem darbojās Latvijā jau vairākus  gadus un ir veicis pozitīvu sadarbību ar vairāk kā simt tūkstošiem klientu. Ferratum.lv patēriņa kredīta konsultanti ir iedvesmojoši, ļoti laipni, atsaucīgi un vienmēr pretimnākoši. Tāpēc jautājumu gadījumos nekautrējies un droši zvani mūsu draudzīgajiem konsultantiem. Viņu darbs ir sniegt tev atbalstu un nepieciešamo informāciju tieši tavai situācijai individuāli.

Tātad kas tad īsti ir patēriņa kredīts un ar ko tas atšķiras no ātrā kredīta vai no banku aizdevuma?

Ferratum.lv patēriņa kredīts ir iespēja saņemt aizdevumu ar zemākiem procentiem nekā to spēj piedāvāt ātrie kredīti. Tomēr ja jūs vēlaties viszemākos procentus, tad iesakām tev vērsties pēc aizdevuma bankā, jo bankas spēj nodrošināt klientiem viszemākos procentus. Taču jāņem vērā, ka tev visticamāk tiks prasīta ķīla un vai arī galvotājs. Ja šīs prasības spēsi izpildīt, tad kredītu saņemsi. Ar to arī atšķiras ferratum.lv patēriņa kredīts, no banku aizdevumiem, jo pie ferratum.lv tu saņemsi naudu jau pavisam drīz pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas un nosūtīšanas.

Ferratum.lv patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs, vai ķīla. Tiesa gan būtu vēlams ja jūsu kredīta vēsture nebūtu sabojāta un būs nepieciešami oficiāli ikmēneša ienākumi. Tomēr to pašu pieprasa arī bankas. Tagad esam noskaidrojuši ar ko atšķiras ferratum.lv patēriņa kredīts no banku aizdevumiem, bet ar ko tad patēriņa kredīts ir savādāks salīdzinot ar ātrajiem kredītiem?

Pirmkārt – ātro kredītu procentu likme vienmēr būs krietni vien augstāka nekā patēriņu kredītiem. Otrkārt, ātro kredītu parasti ir jāatdod uzreiz. Iedomājies atmaksāt 700 EUR vienā mēnesī? Un ja jūs to nespējat, tad ātrie kredīti prasa šo summu pagarināt. Turpretī ferratum.lv patēriņa kredīts, ļauj izlīdzināt šo aizdevuma summu un sadalot 700 EUR uz divu gaudu laika posmu, tev būs jāmaksā vien nieka 29 EUR mēnesī. Šādu summu nemaz nevar just salīdzinot ar 700 EUR, kas jāatmaksā vienā maksājumā.