fnserviss.lv ugunsdrošībaEsi atradis sev piemērotu darba vietu, taču nepārzini darba drošības noteikumus? Izvēlies FN – Serviss, jo tas ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas veiksmīgi darbojas gan ugunsdrošībā, gan darba aizsardzībā.

Ja aktuāla vides aizsardzība, FN – Serviss piedāvā iepazīties ar dažādiem absorbentiem, to īpašībām un priekšrocībām. Prezentācijas laikā zinoši speciālisti praktiski nodemonstrēs to iedarbību un izvērtēs konkrētā uzņēmuma tehnoloģisko procesu, lai piedāvātu vispiemērotākos un labākos vides aizsardzības produktus. Tik pat svarīgi kā rūpēties par vidi, ir rūpēties par darba vietu. FN – Serviss piedāvā veikt darba vides riska faktoru novērtēšanu, kas starpcitu, jādara ne retāk kā reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, nelaimes gadījumu rašanās iespējamības un seku smaguma prognozes. Kādu metodi izmantot, aktkarīgs no darba vides un tās specifiskās darbības. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus.

Neatkarīgi no tā, esi jauns darbinieks, vai uzņēmumā esi nostrādājis jau vairākus gadus, ikvienam nepieciešams atkārtot jau zināmās lietas gan par darba drošību, gan par ugunsdrošību. Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Ar FN – Serviss piedāvātajām instruktāžām darba vietā, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, vispārīgās prasības rīcībai ārkārtas situācijās un notiekot nelaimes gadījumam darbā.

Darba aizsardzība, vides aizsardzība, tas ir viss gan svarīgi, gan noderīgi, taču tik pat noderīgi, it īpaši tagad, pavasarī, ir arī ugundrošība. Piesakoties instruktāžai par ugunsdrošību, tiks apskatītas tādas tēmas kā ugunsgrēka attīstība telpās, bīstamības faktori. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

Lai Lai izmēģinātu FN-Serviss piedāvājumu, Tev jāieskatās mājas lapā www.fnserviss.lv, kur atradīsi gan visu pakalpojumu aprakstus, gan varēsi iepirkties e-veikalā, lai nepieciešamības gadījumā preces iegādātos uzreiz! Tāpat kā atradīsi e-veikalu, arī visu piedāvāto paklpojumu aprakstus un cenrādi vari apskatīt mājas lapā. Ja vajadzīgs sazināties , zvani uz tālruni 67 556 799, vai mājas lapā atrodamajā sadaļā „Sazinies ar mums”, atstāj savu ziņu, un FN-Serviss darbinieki sazināsies ar tevi! FN-Serviss – tie ir kvalitatīvi un visiem pieejami pakalpojumi!