fnserviss.lv ugunsdrošībaStrādājot dažādos uzņēmumos un dažādās profesijās, varam saskarties ar virkni noteikumu, kas jāievēro. Tāpat kā jāzina un jāievēro iekšējās kārtības noteikumi, tāpat jāzina arī darba drošības pamatnoteikumi. FN – Serviss piedāvā instruktāžas par darba drošību un pat ugunsdrošību. Turklāt, instruktāžas ir Ministru Kabineta noteiktas un tās jāveic ne retāk kā reizi gadā.

FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, pārrunas ar darbiniekiem. Pēc tam, kad visi riski izvērtēti, FN – Serviss darbinieki nosaka gan vietas, gan darba veidus, kas pakļauti nevēlamajam riskam.

Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Izvēloties darba aizsardzības instrukcijas, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, darba aizsardzības prasības darbu uzsākot veicot un pabeidzot.

Darba aizsardzība, vides aizsardzība, tas ir viss gan svarīgi, gan noderīgi, taču tik pat noderīgi, it īpaši tagad, pavasarī, ir arī ugundrošība. Piesakoties instruktāžai par ugunsdrošību, tiks apskatītas tādas tēmas kā ugunsdrošības situācijas raksturojums Latvijā. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai! Zināšanai, ogļskābās gāzes ugunsdzēsības aparātu dzēšanas viela ir CO2 gāze, kas nerada piesārņojumu un saglabā tīru vidi. Šāds ugundzēsības veids ir īpaši piemērots elektroiekārtu dzēšanai, kā arī var dzēst degošus šķidrumus, piemēram benzīnu vai degošas gāzes. Tāpat, svarīgi zināt, ka dzēsot ar ogļskābo gāzi jābūt īpaši piesardzīgiem, jo dzēšanas laikā tā atdziest līdz mīnus 60 grādiem, kas var radīt apsaldējumus.

Ja vēlies sadarboties ar vienu no labākajiem speciālistiem Latvijā, izvēlies FN-Serviss! Izvēloties FN-Serviss, Tu vari būt drošs, ka kvalitatīvas preces un piedāvājumi nonāks Tavā rīcībā. Ja nepieciešams sazināties ar FN-Serviss komandu, vari zvanīt pa tālruni 67 556 799, vai mājas lapā atrodamajā sadaļā „Sazinies ar mums”, atstāj ziņu! FN-Serviss – kvalitatīvi un katram pieejami pakalpojumi!