webapmaciba.lvJa esi strādājošs cilvēks un vēlies iegūt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Apmācību var iziet vairākās daļās, atbilstoši sev piemērotā laikā. Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Kopumā, Web lapu apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.
Bez šaubām, ka tagad jau aktuāls ir jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Bet kā to izdarīt? Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti un pārtikas izcelsmes slimību statistika Latvijā un ārvalstīs, un ar pārtiku izplatīto slimību profilakse,higiēna un tās prasības, kā arī citas svarīgas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā uzņēmuma pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.