Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligātas ikvienam, kurš strādā pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve vajadzīga pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem un citiem šajā nozarē strādājošajiem.

Tie, kuriem noderīgas minimālās, higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, meklēs sev izdevīgāko apmācību variantu. Ja gribi higiēnas prasības apgūt ērti un ātri, ieskaties Webapmaciba.lv . Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības 24 stundas diennaktī – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādā veidā pārtikas higiēna apgūstama ātri un vienkārši.

VIENKĀRŠAS APMĀCĪBAS PAR DEMOKRĀTISKĀM CENĀM

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par demokrātiskām cenām – 10 EUR. Jāpiebilst, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Mācības notiek tiešsaistē un tās būs noderīgas ikvienam, kuram nozīmīga pārtikas higiēna.

Webapmacība piedāvā ātri un viegli iegūt minimālās higiēnas apliecību. Veic reģistrāciju un sāc mācīties jebkurā sev piemērotā laikā! Uzsākot strādāt kompānijās, kur jāievēro pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās , kā arī citviet, darbiniekam vajadzīgs iesniegt sertfikātu par apgūtu apmācību.

Lai reģistrētos , vispirms jāreģistrējas , tad var izveidot arī uzņēmuma kontu. Kad tas izdarīts, jāpiesaka apmācība, ievadot visus nepieciešamos datus .

KĀ MĀCĪTIES?

Webapmacība rūpējas, lai higiēna tiktu apgūta efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek atvēlētas apmēram 2 stundas . Šo divu stundu laikā varēsi veikt testu tik daudz reižu, cik vien paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas garantē, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti , kā arī citas.

100 % GARANTIJA TAVĀM APMĀCĪBĀM

Webapmacība nodrošina 100 % garantiju – ja pasūtītās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērotas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksu.

Ja sapratīsi, ka apmācības nav atbilstošas, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar kompāniju. E-pastā jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība nav  piemērota. Ja skaidrojums būs atbilstošs, Webapmācības atdos par mācībām maksāto maksu.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir nozīmīga daudzviet – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, internetā. Webapmācības – lieliska izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažās stundās.

https://webapmaciba.lv/