Iemesli ātrā kredīta atteikumam? Iemelsi var būt daudz un dažādi, jo tas var būt gan vecums, gan iepriekšējā kredītu pagātne, kas liedz saņemt kredītu.

Tāpat ir ar parādiem. Ja jums ir slikta pieredze ar citām saistībām, tad tas var būt galvenais atteikuma iemesls. Pat, ja jums nav esošu parādu, kredītu vēsture ir ļoti noteicošs faktors. Lai arī daudzi aizdevēji piedāvā kredītus ar sliktu kredītu vēsturi, tas nenozīmē, ka kredītu jums piešķirs.

Jebkura neatbilstība aizdevēja izvirzītajām prasībām var būt par iemeslu atteikuma saņemšanai. Ja jums nav bankas konta Latvijas bankās vai neesat Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs kredītu jums, visticamāk, atteiks. Lai izvairītos no šādām situācijām, pirms pieteikšanās kredītam, ir jāpārliecinās par aizdevēja noteikumiem un savu atbilstību. Šos noteikumus ir iespējams apskatīt katra aizdevēja mājas lapā.

Šie ir tie iemesli, kuri nav atkarīgi no tiešas jūsu rīcības. Šos iemeslus mēs nevaram īpaši ietekmēt, vismaz ne uzreiz. Tomēr daudzu aizdevumu atteikumi ir tādi, kas ir radušies no mūsu neuzmanības vai nevērības. Ja, iesniedzot pieteikumu, esam norādījuši nepatiesu vai nepilnīgu informāciju, aizdevējs var atteikt kredītu, bet mums ir iespējams izlabot šo informāciju un pieteikties vēlreiz. Tāpat, ātro kredītu sniedzēji, bieži, piedāvā vairāk kā tikai vienu aizdevumu veidu, bet katrs klients, vienlaicīgi, var saņemt tikai vienu kredītu. bieži vien, klienti piesakās dažādiem kredītiem pie viena aizdevēja un šādā situācijā atbilde būs negatīva.

Pieteikties ātrajam kredītam mēs varam pie jebkādiem apstākļiem, bet ir jāsaprot, ka aizdevējs patur tiesības atteikt mums šo aizdevumu, balstoties uz ļoti plašu iemeslu klāstu. Tāpat, kopējā aina var būt negatīva, pat ja nav kādu īpašu riska faktoru. Aizdevējs rūpīgi izvērtē mūsu pieteikumu un rīkojas pēc saviem ieskatiem.