canvaswayKatras telpas interjeram īpašu noskaņu piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot augstas kvalitātes speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.
Kanva var ne vien papildināt tavu interjeru, bet arī kļūt par labu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com saviem klientiem nodrošina lielisku iespēju iegādāties tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram atbilstošu kanvas gleznu – tiek realizēti individuāli pasūtījumi.
Ja gribi pasūtīt kanvu individuāli, izvēlies opciju to augšupielādēt mājas lapā canvasway.com un noteikt visus nepieciešamos parametrus, izmantojot ērto 3D vizualizāciju. Savukārt, ja vēlies iegādāties kādu no jau gatavajām kanvām, aplūko sadaļu ”kanvu galerija”, kurā atradīsi dažādu tematiku kanvas. Iepazīsties ar tām modernajā 3D vizualizācijā un izvēlies savējo!
Vēloties iegādāties kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk konkrētās kanvas cenu var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com.

Kanvu var arī dāvināt

Kanvas glezna neapšaubāmi būs lieliska dāvana. Canvasway.com pastāv iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu.

Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka bilde būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās radīšanas.
Jāpiebilst arī, ka kanva pēc apdrukāšanas tiek apstrādāta ar īpašu aizsarglaku, kas aizsargā no putekļiem un UV starojuma. Tādā veidā kanvu ir vienkāršāk kopt un tā ilgāk saglabā savu kvalitāti.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1 līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam un piegādei, kanva var kļūt par pārsteidzošu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Inovatīvi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – labākās kanvas meklē canvasway.com