manaslecas.lv kontaktlecas interneta 1Šobrīd brilles ir kas daudz vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir stila elements. Tāpat kā brilles, cilvēki lieto arī kontaktlēcas. Tas ir veids kā koriģēt savas redzes nepilnības un turklāt, darīt to tā, lai neviens to nepamana. Manaslecas.lv Tev būs iespēja iegādāties arī kontaktlēcas. Papildus brillēm, mājas lapā varēsi atrast arī briļļu tīrāmos līdzekļus. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Tāpat, Manaslecas.lv mājas lapā atradīsi kontaktlēcas, kas paredzētas vienai dienai un pat tādas, ko nēsāt varēsi sešus mēnešus. Pats svarīgākais ir atcerēties, ka kontaktlēcas aizliegts nēsāt ilgāk par tām paredzēto laiku. Pieejamas arī toriskās jeb astigmātiskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas, lai varētu koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv atradīsi arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Šo kontaktlēcu priekšrocība ir iespēja vienlaikus pilnvērtīgi koriģēt redzi tiem cilvēkiem, kuriem nav skaidra redze kā tālumā, tā tuvumā.

Ielūkojoties Manaslecas.lv, sapratīsi, ka šeit Tu varēsi piemeklēt, brilles, kontaktlēcas, acu pilienus un daudz ko citu. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti.. Tu vari neuztraukties par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu droši vien vēlies sarast, kas tieši tā ir par vietu. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un zinošas acu speciālistes. Gadījumā, ja Tu nēsā brilles un labprātāk pārietu uz kontaktlēcām, izvēlies pakalpojumu „Pilnīga A’telpa”. Pakalpojumā ietilpst optometrista vizīte un konsultācija par to, kādas kontaktlēcas ir vispiemērotākās tieši Tavām acīm. Turklāt, kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim saņemsi bez maksas!

Nepieciešamas brilles lasīšanai? Manaslecas.lv Tu atradīsi lasāmbrilles sievietēm. Šīs lasāmbrilles ir veidotas ar elegantu un sievišķīgu dizainu. Tāpat, pieejamas arī modernas lasāmbrilles ar varavīksnes spīdumu lēcām, kas dod saulesbriļļu efektu. Ērti lasīt varēs pat saulē! Turklāt, iegādājoties brilles, komplektā saņemsi arī mikrošķiedras drāniņu, kas būs labs palīgs, lai briļļu stikliņi vienmēr būtu tīri.

Ja esi nolēmis pasūtīt kontaktlēcas mājas lapā, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas pasūtījuma saņemšanu nodrošina optika “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja izvēloties brilles internetā Tev rodas neskaidrības, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem pa tālruni 202 11 202.