kasko kalkulatorsIkviens autovadītājs zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev aktuāla auto apdrošināšana, ielūkojies iizi.lv , kur nopērkama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa likums paredz, ka ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam  ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa . Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklis nav tiesīgs piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, masa un vecums.

Iizi.lv iespējams iegādāties arī Kasko. To visērtāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un ērti palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma cenu. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu , kā arī citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra izdevība iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

Uzzini vairāk- https://www.iizi.lv/lv/kasko-apdrosinasana!

KO NOSAKA OCTA LIKUMS?

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas veids – Kasko polise. Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai gadījumā, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde ir brīvprātīga, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama plašam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

IIZI.LV – APDROŠINĀTĀJS, KAM VAR UZTICĒTIES

Iizi.lv piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Vienalga  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks kā rīkoties, lai pēc iespējas mazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Iizi.lv – drošs risinājums visdažādākajās situācijās. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.