ceļojumu dāvanaTā vietā, lai ļautos dāvanu pirkšanas drudzim, uzdāvini emocijas! Internetā vari atrast dažnedažādas interesantas un oriģinālas dāvanas svinībās dažāda rakstura un dzīvesveida cilvēkiem:

Oriģināli ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana tieši ģimenēm un kopā ar kolēģiem, saņemot spilgtu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Tuvinieku saliedējošs un visnotaļ interesants pasākums ir dažādas ekskursijas, kas noderēs vecāku brīvdienu laikā. Interesanta aktivitāte adrenalīnu alkstošiem cilvēkiem ir izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Mīļa dāvana mīļam cilvēkam

Burvīga atpūta divatā brīvdienās atļaus piemirst ikdienišķās nebūšanas un kopā mīļi pavadīt atpūtu. Tuviniekiem lieliska dāvana svētkos būs vaļasprieka kursu abonements. Dāvana visos svētkos ir sajūsmas pilns mirklis.

Svētki nāk ar dāvanām

Gatavojoties svinībām, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu variantos. Karikatūras, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un brīvdienu atpūta. Saviļņojošo dāvanu saraksts ir plašāks, tādēļ nekavējies un veic apsvērtu lēmumu. Izplānots saviļņojums un tā līksmības saucieni ir patīkamākais no visiem mirkļiem – jo aizraujošākas un oriģinālākas dāvanas, jo pacilātāka svinību sajūta.

Praktiska dāvana

Dāvanu kartes ir lieliska alternatīva tiem, kas svārstās par dāvanas pirkšanu. Lai arī šķiet, ka tā ir pliekana un bezpersoniska , tā dāvanas saņēmējam sniedz iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Lai pārmēru neizniekotu brīvos brīžus dāvanu pirkšanas drudzī, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs noderīga dažādiem cilvēkiem. Dāvanu karti var pasniegt krāšņā aploksnē, taču saviļņojumu garantē oriģināls noformējums.

Izvēlies praktisku dāvanu un ienāc ŠEIT!