velosipēdiInterneta veikalā 1a.lv būs iespējams izraudzīties dažādas iekārtas un preces aktīvai atpūtai, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem makšķerējot. Tieši tādēļ ir vērts pasūtīt vajadzīgās preces interneta veikalā . Viena no plašā preču klāsta precēm ir velosipēdi – 1a.lv dod iespēju nopirkt velosipēdus maziem bērniem, skolēniem un pieaugušajiem.

 Te tu varēsi nopirkt dažādus bērnu velosipēdu modeļus, kuriem var regulēt stūri un sēdekli tieši bērna augumam.  Author Big Boss, GMT Xtreme u.c. preču zīmes. Piedāvājumā arī velosipēdi pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī hibrīda veida velosipēdi.

Savukārt cilvēkiem, kas jautri pavadīt laiku un vēlas attīstīt savu fizisko formu, noderīgs sirds un izturības trenēšanas līdzeklis ir batuts. Atkarībā no tā, cik lielu batutu paredz novietot pagalma platība, 1a.lv klāstā dažāda lieluma batuti. Laba ģimeniska atpūtas pavadīšana ir skrituļošana, turklāt tajā nav jāiegulda nesamērīgi finanšu līdzekļi. 1a.lv atrodamas dažāda veida skrituļslidas bērniem, skrituļslidas sievietēm un vīriešiem, kā arī unisex skrituļslidas no tādiem zīmoliem kā Spokey, Tempish u.c.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai pie dabas aktuāls ir piemērots aprīkojums. Vari meklēt interneta veikalā 1a.lv gan guļammaisus, dažādus piederumus, gan arī citas preces. Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām . Guļammaisi – dažādām gada sezonām, tai skaitā vari piemeklēt pēc komforta temperatūras. Matrači 1a.lv sortimentā atrodas pie tūrisma un atpūtas precēm – izvēlies piemērotāko pēc nepieciešamības. Nepieciešama soma? Somas ceļošanai, ikdienas vajadzībām, kā arī slēpošanas un snovborda somas u.c. – viss vienuviet. Tikai tev atliek nopirkt atbilstošāko!

Tiem, kam hobijs ir makšķerēšana, ieskaties 1a.lv- tur sameklēsi noderīgas lietas. Lai baudītu siltu maltīti, apskati – vieglas un galvenais kompaktas gāzes plītiņas. Pilnīgi bez šaubām par vakariņu mielastu tiks likts noķertais loms, tieši tāpēc iegādājies visu nepieciešamo uzreiz! Zivju meklētāji var atrast zivis līdz pat 570 metru dziļumā. Tie nodrošinās sameklēt labākās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss vajadzīgais silta ēdiena baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, iespējams iegūt tikai un vienīgi pozitīvas emocijas. Tikai tad kempings ir izdevies!

Dodoties pie dabas vai pat braucot garākā ekskursijā uz nomaļām vietām, samērā bieži noderēs tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS. Tūrisma pulksteņiem ir lielāka izturība, līdz ar to izturīgāki pret kritieniem. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 m dziļumam. Savukārt profesionālākiem piedzīvojumu faniem vērts pirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam tāda aktivitāte kā Geo-Caching ir kļuvusi par neatņemamu izklaidi. Saulesbrilles arī var pasūtīt pie 1a.lv – tūrisma un atpūtas preču katalogā!

Tā ir vien niecīga daļiņa no tā piedāvājuma, kas ir interneta veikalā 1a.lv. Ne tikai tūrisma preces, bet arī datortehnika un komponentes, mazā sadzīves tehnika, telefoni un auto preces un piederumi u.c. Pārliecinies pats un ienāc interneta veikalā 1a.lv!