Neplānotas situācijas, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds izmanto iepriekš veidoto uzkrājumu, taču, ja tāda varianta nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir noformējams salīdzinoši ātri – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk pieejams bez ķīlas un galvojuma, kas nozīmē, ka var iztikt bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem, tādēļ ikviens var izvēlēties savām prasībām piemērotāko risinājumu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāielāgo daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka gan, ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par retu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši liela daļa aizdevēju – lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu, kredītdevēji savus pakalpojumus piedāvā no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Daudziem aktuāls jautājums – vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

Šobrīd, kad kredīti online noformējami pie daudziem aizdevējiem, viegli apjukt plašajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās vajadzības, aizdevējs ViaSMS piedāvā vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja vajadzīgs neliels aizdevums, gan arī tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalāmi divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu īstenošanai. Lai arī kāda būtu Tava vajadzība, ViaSMS kredīti online var kļūt par labu risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tādēļ tie jānoformē pārdomāti.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz 700 eiro . Jāatceras, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Kredītu noformējot atkārtoti, varēsi saņemt 500 eiro lielu aizdevumu.

Lielāku mērķu realizēšanai var noderēt kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Kredīta aizdevums noformējams bez liekām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas vajadzīgs – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, svarīgi atcerēties, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jāizvērtē arī maksātspēja.

Neatkarīgi no tā – vajadzīgs īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz ilgāku laiku, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāielāgo, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas noteikti izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.