Pat ja Jūs esat izlēmis noorganizēt kādu pasākumu ārpus telpām, Jūs tapat gribat, lai pasākuma viesi vienmēr būtu konfortā, tādēļ būs noderīga ne tik vien nojumes īre, bet arī, piemēram, gāzes sildītāju noma. Garākam pasākumam būs piemērota arī bāra letes noma, kura atvieglos kokteiļu servēšanu brīvā dabā.

NOJUMES ĪRE – NEPIECIEŠAMĪBA PASĀKUMIEM ĀRPUS TELPĀM

Svarīgākais, ko nebūtu labi aizmirst, tad, ja organizējat brīvdabas pasākumu, būs nojumes īre, tāpēc, ka nekad nevar paredzēt, vai laika apstākļi negaidīti nekļūs nepatīkami. Pie pieredzējušiem uzņēmumiem nojumes īre ir noderīgs un optimāls pakalpojums, jo servisā tiek iekšā viss no tās transportēšanas līdz montāžai. Nojumes īre būs krietni lētāka par nojumes pirkšanu, bez tam būs iespējams izvēlēties noteiktajam pasākumam piemērota apjoma telti.

KĀZU TELTS NOMA – SKAISTI UN ARĪ NODERĪGI

Nereti nojumes īre nebūs tik vienkārša, tādēļ, ka telts vajadzīga īpašam pasākumam, piemēram, kāzu ceremonaijai. Kāzu teltis un nojumes būs serviss, kurš var ietekmēt visa pasākuma norisi. Ja kāzu telts noma ir nodrošināta balstoties uz augstiem standartiem, pasākums ir izdevies un visi Jūsu pasākuma dalībnieki paliks apmierināti. Īpaši izdevīgi ir, ka kāzu telts noma ir ne vien tīri nojumes īre, bet papildu tāpat arī nojumes sagatavošana atbilstoši pasākuma stilistikai.

PASĀKUMA VIESU KOMFORTU SPĒS UZLABOT GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Gāzes sildītāju noma būs vēl viens papildu pakalpojums, kurš noderēs dažādu pasākumu organizētājiem, kuri grib būt pārliecināti par sava pasākuma panākumiem. Gluži tāpat gāzes sildītāju noma būs ļoti noderīgs pakalpojums tāda veida brīžos, ja Jūsu pasākums norosinās naktī. Ierasti gāzes sildītāju noma nodrošinās sildītāju piegādi, atbilstošās gāzes balonu un arī to demontāžu pēc pasākuma noslēgšanos.

PIE PROFESIONĀLIEM UZŅĒMUMIEM IR PIEEJAMA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja Jūsu organizētais pasākums ārpus telpām norisinās vakarā un tajā paredzēta stiprāku dzērienu lietošana, ļoti labs aprīkojuma pakalpojums būs bāra letes noma. Bāra letes noma dos iespēju servēt kokteiļus jebkur, kur tas ir nepieciešams – kaut nojumes vidū. Bāra letes noma ļaus pasūtīt praktiskāko bāra letes novietojumu tādā veidā, lai tā izskatītos ne vien eleganta, bet arī ērta dzērienu gatavotājiem.

Lai arī kas Jums vajadzīgs – gāzes sildītāju noma, nojumes īre vai bāra letes noma – izvēlieties sadarboties speciālistiem!