telšu īrePiemērots aprīkojums ir viens no nosacījumiem, lai pasākums izdotos lielisks. Organizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, krēslus, galdus vai nojumes. Tādā situācijā var izmantot aprīkojuma nomu, kas ļaus izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu .

Sia ”Akuratspasakums’ ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu un montāžu. Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts sniegtajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Kā minēts, Akurāts piedāvājumá ir arī telšu īre. Izvēlei tiek piedāvātas vairāku veidu un izmēru teltis un nojumes. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis, gan arī vairāk nekā 1000 kvadrātmetru lielas teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie nepieciešamās formas un izmēra nojumes.

Izvēloties telšu īri pie akurāts.lv, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu, demontāžu un aizvešanu. Principā tas nozīmē, ka uzņēmums nodrošina pilnu aprīkojuma servisu.

MEKLĒ EFEKTĪVU APRĪKOJUMU SAVIESĪGAM PASĀKUMAM?  IZVĒLIES AKURĀTS.

Ja tiek plānots bankets, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ja banketi vai līdzīgi pasākumi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk un vienkāršāk būs nepieciešamo aprīkojumu nomāt . Aprīkojuma noma ir ne vien izdevīgs, bet arī parocīgs risinājums, jo nav vajadzīgs domāt par galdu un krēslu uzglabāšanu ārpus pasākuma.

Ja vajadzīgi banketu krēsli , vienkāršākais risinājums ir Akurāts banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts nodrošinātais pakalpojums. Izvēlei tiek piedāvāti gan gaumīgi, apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Ja pasākumam nepieciešama skatuve, Akurāts ir padomājis arī par to. Piedāvājumā ietilpst saliekāmā skatuve, kas būs labs papildinājums jebkurā pasākumā.

Svarīgi, ka skatuvi var izvietot dažādos veidos- piemēram, kā taisnstūri, kvadrātu vai L burta formā. Visa veida skatuves ir ar pakāpieniem- ērtākai uzkāpšanai un nokāpšanai no tās.

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā gan pasākumu aprīkojumu nomu, gan arī tā piegādi uz norises vietu un aizvešanu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir ērts un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī parūpēties, lai pasākums būtu patiešām izdevies.

SIA ”Akurāts” ir dibināts 2005. gadā, un šobrīd kļuvis par lielāko pasākumu aprīkojuma iznomotāju . Firmai ir pieredze gan lielos pasākumos-piemēram, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī mazos un privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes un dārza svētki. SIA Akurāts pakalpojumus izmanto arī vairākas būvfirmas, kas Akurāts piedāvātās teltis izmanto, piemēram, noliktavas vajadzībām.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, sazinies ar Akurāts komandu, kura sniegs jebkuram pasākumam atbilstošus risinājumus. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts aprīkojuma nomu!