Ja esat nokļuvis situācijā, kad pēkšņi vajadzīga nauda, varbūt ir jāapdomā aizdevums jeb naudas kredīts pie uzticama kreditora, kā piemēram, Viasms.lv. Ir labi, ka pašlaik vairs nav jāuztraucas, jo tiek piedāvāti risinājumi brīžiem, kad nepieciešams salīdzinoši mazs naudas kredīts, tajā skaitā bieži tiek nodrošināta tāda opcija kā pirmais kredīts bez maksas.

KĀPĒC AIZDEVUMS VAR NODERĒT?

Svarīgākais nosacījums tam, lai tiktu piešķirts aizdevums ir regulāri ienākumi, it īpaši, ja tiek pieprasīts naudas kredīts ievērojamākiem darījumiem. Nebanku aizdevēja Viasms.lv piedāvātais aizdevums ir pieejams ikvienam vecumā no divdesmit līdz 70 gadiem tādā gadījumā, ja kredītņēmējam ir neaptraipīta kredītvēsture. Aizdevums pie Viasms.lv ir saņemams ērti un operatīvi – pietiek vien izpildīt pieteikumu uzņēmuma mājaslapā un sagaidīt, līdz tas tiks izskatīts, apstiprināts un aizdevums tiks pārskaitīts pieteikumā norādītajā bankas kontā.

PIRMAIS KREDĪTS – VISIZDEVĪGĀK

Tas nav noslēpums, ka pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tiem, kuri pirms tam nav bijuši aizņēmušies, lai aizņēmēji varētu pārliecināties par to, cik ērti izmantojams ir šāds pakalpojums. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie lielākā vairuma īstermiņa kredītu izsniedzēju, arī pie Viasms.lv – pie šī aizdevēja pirmais naudas kredīts bez maksas būs saņemams apjomā līdz trīssimt piecdesmit EUR. Tālākais aizdevums būs saņemams par lielāku naudas summu – laikā visu atmaksājot, Tev tiks dota iespēja turpmāk saņemt aizdevumu pat 700 eiro apmērā. Bet, ja naudas problēmas piemeklē pirmo reizi, tad pirmais kredīts bez maksas būs drošs risinājums negaidītiem brīžiem.

NAUDAS KREDĪTS NOPIETNĀKIEM PIRKUMIEM

Viasms.lv pakalpojumu klāstā ir ne tikai ātrie aizdevumi īslaicīgu finanšu situāciju atrisināšanai, bet arī naudas kredīts lielākiem pirkumiem. Šāds naudas kredīts ir jāatmaksā ilgākā laika periodā pa daļām, līdz ar to aizdevums ir noderīgs tad, ja ir kaut mazi, bet stabili un patstāvīgi ienākumi. Viasms.lv piedāvātais naudas kredīts ir saņemams apjomā līdz tūkstots piecsimt EUR, bet tas būs jāatmaksā max. viena gada laikā.

SAVAS JOMAS EKSPERTS – VIASMS.LV

Viasms.lv mājaslapā atrodams ērts kalkulators, ar kura palīdzību var aprēķināt, cik izmaksās saņemtais aizdevums, kā arī cik ilgā laikā tas būs jāatgriež. Ieraksti, cik liels aizdevums nepieciešams, iesniedz pieteikumu un Viasms.lv īsā laikā ziņos par to, vai aizdevums ir piešķirts. Ņem kredītu no Viasms.lv, tikai tādā gadījumā, ja esi pārliecināts, ka būs iespējams aizdevumu atdot!