vivus.lv ātrie kredītiSteidzami nepieciešami finansiālie līdzekļi, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par naudas līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties gan ātro kredītu, ko atmaksāt vari pāris mēnešu laikā, gan naudas kredītu līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Ja naudas kredītu vēlies aizņemties no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu kā arī, izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, Tev tikai nepieciešams dators un interneta pieslēgums, un visas kreditēšanas iestādes būs vienu viet.

Ja Tu esi izlēmis aizņemties tieši ātro kredītu jeb īstermiņa aizdevumu, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.

Vivus.lv ātrie kredīti– tikai 15 min!