sanitārais minimums webapmacibaJa Tev nepieciešams iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Apmācību var iziet vairākās daļās, atbilstoši sev piemērotā laikā. Kopumā, Web apmācība sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz.Ja šodien esi uzsācis apmācību, taču dažādu iemeslu dēļ to nevari pabeigt, Tu vari to saglabāt savā lietotāja profilā. Apmācību turpināšanai pēc pārtraukšanas jāielogojas atkārtoti, izmantojot esošās paroles. Pēc ielogošanās apmācība turpinās no tās vietas, kur pēdējo reizi to pārtrauci.

Ja arī Tu vēlies uzsākt apmācības, Tev atliek vien kļūt par reģistētu lietotāju.  Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Sanitārais minimums ietver tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti un pārtikas higiēna un citas tēmas. Lai uzsāktu apmācības, pēc reģistrēšanās ir jāielogojas apmācību vidē, izmantojot iepriekš nodotos lietotāja datus. Visu apmācību varēsiet veikt gan uzreiz, gan vairākos piegājienos. Tas nozīmē, ka saglabātie dati netiks zaudēti! Lai atsāktu apmācību, Tev atliks tikai atkārtoti ielogoties sistēmā.

Ja izvēloties webapmaciba.lv sniegtos kursus Tev, kā uzņēmuma pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem nesniedz pietiekošas zināšanas, pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Nepieciešamas zināšanas par higiēnu darba vietā? Gribi saņemt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks pārtikas aprites uzņēmumos? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir saprotams un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši nepieciešamās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi