nojumes īreJa pasākuma rīkošanas procesā neatliekama kļuvusi galdu un solu noma, nojumes īre vai noslēgtas telts noma, būtiski izraudzīties tikai labas kvalitātes pasākuma inventāru, lai viss īstenotos bez problēmām. It visu nepieciešamo koncertētāju, apmeklētāju un rīkotāju labsajūtai sniedz pasākumu serviss „Akurāts”, sarūpējot ne tikai vērienīgu izvēli, bet arī ērtu piegādi, uzstādīšanu un demontēšanu vēlamajā laikā un lokācijas vietā.

Viegls un praktisks risinājums, lai pasākuma apmeklētājiem nebūtu jāstāv kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” piedāvātā galdu un solu noma labi iederēsies gan ģimenes salidojumā, gan gadatirgos un citos pasākumos. Vienlaikus šo galdu un solu salikšana un demontēšana ir samērā nesarežģīti un veikli paveicama , jo dzelzs konstrukcijas tiek fiksētas ar klipšiem.

Apmeklētāju labsajūtai lieti noderēs pasākumu krēslu noma. Pakalpojumu klāstā ir vairāku tipu sēdekļi, kas teicami iederēsies jebkurā kuplākas pulcēšanās reizē, sākot ar vienkāršiem krēsliem sarīkojumam sporta zālē un beidzot ar bāra krēsliem elegantai kokteiļballītei. Krēslu noma ir arī veiksmīgs veids, kā ietaupīt resursus reizēs, kad vajadzīgas sēdvietas vien neikdienišķiem pasākumiem, piemēram, lielām svinībām pagalmā. Attiecīgi tie nav jānopērk un pēc tam nav jāmeklē, kur īpaši pirktos krēslus turēt.

Telts noma un nojumes īre ir lielisks risinājums, lai, plānojot svinības ārā, tas būtu izdevies arī nelabvēlīgu laikapstākļu situācijās. Iespējams izvēlēties starp vienpadsmit atšķirīgu izmēru teltīm visa veida svētku mērķiem. Tās iespējams iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdas virsmu, kā arī bez tās. „Akurāts” telts noma tiek parasti pielietota festivālos, kāzās, tādos pasākumos kā Dziesmu un deju svētki un citviet. Vienlaikus teltis un nojumes būs praktiskas uzglabāšanai un daudzām citām funkcijām.

Saliekama skatuve no „Akurāts” noderēs, lai uz tās  uzstātos muzikantu grupas vai deju kolektīvi. Tā kā saliekama skatuve veidota no atsevišķiem, kombinējamiem moduļiem, ko iespējams dažādi sastiprināt, tas ļauj vairāku veidu skatuves. Lai nosegtu smagās konstrukcijas, pa perimetru tiek piestiprināts glīts melna auduma aizkars. Turklāt kāju regulēšanas opcija atļauj ierīkošanu arī nelīdzenās lokācijās.

Ja saistoša nebūs saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits inventārs svinībām plašākajā  piedāvājumā, tajā skaitā bāra letes, sildītāji un gaismas galdi. Attiecīgi uzņēmuma ekspertu individuālā pieeja, profesionālais serviss un atbilstošie varianti gādās par kvalitatīvu un pārliecinošu vidi skaistiem pasākumiem. Vairāk informācijas te!