civilā aizsardzībaFNSERVISS – DARBA, CIVILĀ UN DARBA DROŠĪBA IR UZŅĒMUMA SPECIALITĀTE

 

FN-SERVISS ir viens no lielākajiem drošības jautājumu ekspertiem Baltijas valstīs, kurš ekspertīzes lauks ir ir cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība, daba aizsardzība un arī dažādi personiskās aizsardzības līdzekļi, tostarp darba apģērbs. Tiešsaistes vietnē fnserviss.lv varēsit sameklēt ne tikai atšķirīgu interesantu info par tādām tēmām kā cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība vai darba aizsardzība, bet arī e-veikalu, kur parocīgi varēsiet iepirkt visdažādākās ar darba vides un mājokļa drošību saistītas lietas.

 

JA JĀSAPROT CIVILĀ AIZSARDZĪBA, PALĪDZĒS FNSERVISS.LV KURSI

 

Ja civilā aizsardzība ir jāpārzina Jums vai Jūsu strādniekiem, Jums būs iespēja saņemt fnserviss.lv nodrošinātos apmācību kursus. Pēc tam, kad Civilās aizsardzības mācību kursi būs apgūti, Jūs un Jūsu darbinieki varēs pildīt it visas Civilās aizsardzības likumā aprakstītās prasības. Varēsiet būt droši, ka pēc Fnserviss.lv piedāvāto apmācību kursu pilnvērtīgas apguves, Jūsu firmā civilā aizsardzība būs augstākajā līmenī.

 

DARBA AIZSARDZĪBA – JĀIEVĒRO IKVIENAI FIRMAI

Darba aizsardzība ir svarīga ikdienas daļa katrā firmā, kur tiek veikta ražošana vai izmantoti visādi mehānismi. Ja darba aizsardzība tek veikta augstā līmenī, tad darba vide būs tiešām droša gan pašiem darbiniekiem, gan arī apkārtējai videi. Ja izlemsiet izmantot fnserviss.lv nodrošinātos pakalpojumus, darba aizsardzība Jūsu uzņēmumā manāmi kļūs labāka. Darba aizsardzība vienmēr ir bijusi fnserviss.lv ekspertīze, kas domāta Jūsu uzņēmuma panākumiem.

 

PAREIZĀ IZVĒLE, JA VAJADZĪGA VIDES AIZSARDZĪBA

Fnserviss.lv specializējas arī tādā jomā kā vides aizsardzība, un tas nozīmē, ka Fnserviss.lv var piedāvāt dažādus pakalpojumus, lai uzņēmumu rīcība neveidotu piesārņojumu. Vides aizsardzība ir svarīga visiem cilvēkiem kopā, jo mūsdienu rūpniecība un transporta jomu pārstāvji nereti mēdz piesārņot  dabu ar dažādām vielām. Fnserviss.lv e-veikalā būs iespējams iegadāties visādas lietas, kas noderēs darba drošības veicināšanā, piem., šeit atrodams praktisks darba apģērbs. Atbilstošs darba apģērbs ļaus gan pasargāt Jūsu strādniekus no traumām, gan darīt tos labi saskatāmus tumsā.

 

ATRODIET PAKALPOJUMUS PIE FNSERVISS.LV

Ja Jūs vēlaties, lai civilā aizsardzība ir nozare, kur jutīsieties zinošs un pilnīgi pārlliecināts – iepazīstīties ar vvisu, kas pieejams mājaslapā fnserviss.lv! Fnserviss.lv – garantija Jūsu mājas un darba drošībai!