berendsen.lv Katrai mājsaimniecībai un uzņēmumam nozīmīga ir ne vien tīra un kārtīga darba un dzīves telpa, bet arī saprātīgi tēriņi. Berendsen produkti, piemēram, mopu serviss, gumijas paklāji grīdām, putu ziepju dozators palīdz īstenot abus šos mērķus. Mops un tā noma atvieglo ikviena uzņēmuma ikdienu, savukārt kokvilnas paklāji ir ērts un vienkāršs risinājums pret lielu grīdas mitrumu.

MOPU SERVISS IZCILAI GRĪDAS UZKOPŠANAI

Mops un tā noma ir ērta iespēja ikdienā rūpēties par tīrību un kārtību uzņēmumā, netērējot līdzekļus grīdas uzkopšanas darbarīku iegādei. Berendsen piedāvātais mopu serviss ir izdevīgs un piemērots, lai uzkoptu skolas, sporta zāles, lielveikalus, restorānus un citas lielas platības telpas. Mops un tā noma ir piemērots risinājums ne tikai mājokļiem, bet arī uzņēmumiem. Ja nevēlaties sarežģījumus ar neefektīviem grīdas tīrīšanas darbarīkiem, mopu serviss būs droša izvēle. Berendsen mopu serviss sniedz iespēju pielietot kvalitatīvus darbarīkus, kas pasargā grīdas no nodiluma un paildzina to kalpošanas laiku. Mops un tā noma atbrīvo Jūs no rūpēm par mopa uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī un tā tīrīšanu, jo par to rūpējas Berendsen. Mopu serviss piedāvā iespēju iznomāto darbarīku nomainīt ik pēc nedēļas.

PAR TĪRĪBU JŪSU BIROJĀ PARŪPĒSIES GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM

Berendsen gumijas paklāji Rīgā ir dažādi, piemēram, skreiperi ir stipri paklāji, kas nodrošina rupjo gružu – sniega, grants, māla, smilts – savākšanu. Šie gumijas paklāji grīdām ir ļoti ērti lietojami un tie ir sevišķi piemēroti ziemas un rudens sezonai. Gumijas paklāji grīdām der lietošanai gan iekštelpās, gan ārā, tos var izvietot Jums vajadzīgajā vietā, piemēram, pie telpas ieejas ārpusē vai arī iekšā, tie var būt arī kā barjera starp servisu un biroja telpām.

DABĪGIE KOKVILNAS PAKLĀJI – LABVELĪGI GRĪDĀM!

Berendsen kokvilnas paklāji ir unikāli , jo uztver netīrumus un kavē to iznēsāšanu pa visu telpu. Turklāt kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņreiz vairāk mitruma un netīrumu, nekā ir to svars. Kokvilnas paklāji iederās pie ieejas durvīm, kā arī citās vietās, kur uzkrājas smiltis, dubļi un citi netīrumi. Berendsen nomā tiek piedāvāti kokvilnas paklāji ar šādiem izmēriem: 85 x 240 cm, 85 x 150 cm, 150 x 240 cm un 115 x 200 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TĪRĀM ROKĀM UN TELPĀM

Berendsen putu ziepju dozators ir viegli lietojams, praktisks un ērts. Putu ziepju dozators nodrošina, ka pēc viena spiediena rokās nonāk precīzi 0,4 mililitri putu ziepju, tādēļ tas ļaus ietaupīt jūsu mājoklī vai darbā gan ūdeni, gan ziepes.