medicīniskā komisija un pismās palīdzības kursiAtbilstošu autoskolu nebūt nav viegli atrast – ko ņemt vērā?

Tanī brīdī, kad vajadzīgi B kategorijas kursi, Tu sāc īstās autoskolas meklēšanu – vai tā ir autoskola Rēzeknē vai Rīgā. Kādi ir galvenie rādītāji, pēc kuriem salīdzināmi atšķirīgu autoskolu nodrošinātie B kategorijas kursi?

Kas ir jāapgūst, lai iegūtu vadītāja apliecību?

B kategorijas kursi pamatā tiek veidoti no 2 daļām – prakses un teorijas, taču ir jāatceras, ka ir vajadzīgi tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Pirmās palīdzības kursi nav obligāti jāiziet autoskolas telpās, bet ērtāk katrā ziņā ir daudz visas apmācības iziet vienā vietā. Kad rēķini iespējamos izdevumus, kuri paredzami pirms tiesību saņemšanas, pievērs vērību faktam, vai pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tiks iekļauti kopējās izmaksās. Ja tā nav, jau iepriekš noskaidro, cik daudz pirmās palīdzības kursi maksā.

Mācies autoskolā, kas Tev ir pa ceļam

Ir nozīmīgi arī tas, lai mācības būtu ērti apmeklēt. B kategorijas kursi lielākoties tiek piedāvāti Rīgā un dažās lielākajās Latvijas pilsētās, piemēram, autoskola Rēzeknē vai Ventspilī nebūs grūti atrodama. Tāpat gadījumā, ja Tu dzīvo galvaspilsētas rajonā, bet negribi mācīties Rīgā, tādā gadījumā Tev būs viegli atrodama arī autoskola Siguldā vai Ogrē. Būtu labi tas, ja autoskola Siguldā vai arī citur Rīgas tuvumā ir kādas lielas autoskolas ķēdes filiāle.

Autoskolas ar plašu piedāvājumu sameklēt nebūs tik viegli

Autoskolu piedāvājumā parasti būs ne vien B kategorijas kursi, bet arī iespēja apgūt cita veida kvalifikācijas, piemēram, traktortehnikas tiesības. Jāpiebilst, ka traktortehnikas tiesības saņemt lielākoties piedāvās reģionālās autoskolas, jo tur lielāks pieprasījums pēc šādām apmācībām. Tāpēc, ja būs nepieciešams, traktortehnikas tiesības Tev saņemt ticamāk palīdzēs autoskola Rēzeknē, ne galvaspilsētā.

Ja Tev tuvākā autoapmācības skola, kā piemēram, autoskola Siguldā sniedz visu Tev vajadzīgo, sāc sarunas par līguma parakstīšnau ar skolu. Pēc līguma noslēgšanas Tev kļūs pieejami Tevis izvēlētie B kategorijas kursi vai Tev būs iespēja sākt savu ceļu, lai iegūtu traktortehnikas tiesības. Svarīgākais, lai autoskola Siguldā, Liepājā vai Rīgā ļautu Tev saņemt vajadzīgās zināšanas sev ērtā vietā! Gadījumā, ja autoskola atrodas labā vietā, piedāvā Tev vajadzīgo par atbilstošu cenu – droši piesakies kursiem.