Šobrīd, kad dažādi izaicinājumi ir ik uz stūra, nereti tiek izmantoti ātrie kredīti, ko var noformēt internetā. Šāds nebanku aizdevēja izsniegts ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu  situācijā, kad citu iespēju nav. Ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja paturēsi prātā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai atmaksātu kredītu

Pirms kredīta noformēšanas jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Jāņem vērā – lai saņemtu kredītu, jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr jāpatur prātā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav pieejams. Vairāk uzzini te!

Tavam vecumam jābūt atbilstošam aizdevēja nosacījumiem

Izvēloties piemērotāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek realizēts, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā no 20 gadiem.

Aizdevuma noformēšanā nozīmīga arī pozitīva kredītvēsture

Izvērtējot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti noder kā īstermiņa risinājums situācijās, kad nekavējoties nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Lai pieteiktu aizdevumu, atliek tikai izvēlēties atbilstošāko variantu, reģistrēties kredītdevēja mājas lapā un sekot tālākajām instrukcijām.

Ņemot vērā lielo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji izmanto dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie klienti saņem aizdevumu bez pievienotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāpatur arī prātā, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Bezmaksas kredīts ir laba izdevība saņemt vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt . Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgs risinājums tikai tad, ja tiek atdoti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamiem sarežģījumiem nākotnē.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko . Meklējot labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš , kā arī citas nianses.

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir vēlme noformēt kredītu uz ilgāku laika posmu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots pie ikviena kredīta noformēšanas.

Lai arī pie nebanku aizdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.