paklāju maiņaLai telpu uzkopšana aizņemtu mazāk laika, nodrošiniet to, lai iekštelpās būtu pēc
iespējas mazāk dubļu. Te noderīgi būs izturīgi un kvalitatīvi paklāji. Piemēram, gumijas paklāji, novietoti pie durvīm, aiztur visdažādākos gružus. Turklāt tie lab kalpos arī bargā ziemā un citos nelabvēlīgos laika apstākļos! Tāpat par labu opciju var kļūt arī kokvilnas paklāji, kas ne vien labi
izskatās, bet lieliski tiek galā arī ar citām funkcijām. Taču, lai paklāji lieliski kalpotu, nepieciešama regulāra paklāju maiņa. Te palīgā nāk serviss, kas piedāvā ne vien plašu paklāju izvēli, bet arī pareizu to kopšanu un regulāru maiņu.

Iztīrīt un nomainīt paklāju – tas ir vienkārši

Intensīva izmantošana nozīmē, ka gumijas paklāji neizbēgami kļūst netīri un to funkcijas ir jāatjauno. Labs risinājums ir maināmo paklāju noma.
Maināmo paklāju noma ir piemērota ikvienam, kurš vēlas uzticēt saimnieciskos darbus profesionāļiem un pievērsties sev svarīgiem uzdevumiem. Paklāju maiņa tiek veikts saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku. Tas, cik bieži vajadzīga paklāju maiņa, atkarīgs no dažādiem faktoriem.

Kā panākt augstu tīrības līmeni?

Tīrībai ir liela ietekme uz cilvēku labsajūtu, tāpēc higiēnas produkti tiek izmantoti ļoti plaši. Higiēnas produkti veiksmīgi cīnās ar baktērijām un nepatīkamo smaku. Tagad ir pieejami funkcionāli un vienlaikus videi draudzīgi higiēnas produkti. Daudzi higiēnas produkti tiek ražoti ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu, un tos droši var lietot arī mazi bērni un cilvēki ar dažādām alerģijām.

Gudrs ziepju dozators

Ja Jums šķiet, ka šķidrās ziepes beidzas zibenīgi, putu ziepju dozators var mainīt šo situāciju. Standarta 500 ml iepakojums var kalpot ilgi, jo putu ziepju dozators izdala 0,4 ml ziepju ar vienu spiedienu. Tāpat putu ziepju dozators nodrošina augstu higiēnas līmeni, jo neļauj ziepēm nonākt uz izlietnes un grīdas.

Atsvaidzinošs gaiss tualetes telpās

Gaisa atsvaidzinātāji telpām lieliski tiek galā ar nepatīkamām smakām. Tagad gaisa atsvaidzinātāji telpām ir videi draudzīgāki. Tie vienmērīgi piepilda telpas ar neuzkrītošu smaržu, nevis strauji izplata pamanāmas kristāliskās daļiņas caur aerosolu. Ja tualete tiek izmantota visas dienas garumā gaisa atsvaidzinātāji telpām ir sevišķi vajadzīgi, lai nodrošinātu lietotājiem patīkamu vidi.
Higiēnas produkti un maināmo paklāju noma palīdzēs Jums veiksmīgi parūpēties par tīrību un kārtību – izvēlieties pakalpojuma sniedzēju, kā piedāvājumā paklāju maiņa un citi mūsdienīgi risinājumi!