FN-SERVISS ir viens no pieredzējušākajiem drošības jautājumu speciālistiem Baltijas valstīs, kas specializācijas ir cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība, daba aizsardzība, kā  arī dažādi individuālie aizsardzības rīki, t.sk. darba apģērbs. Mājaslapā fnserviss.lv Jūs atradīsiet ne tikai dažādu lietderīgu info par tādiem jautājumiem kā cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība un darba aizsardzība, bet arī e-veikalu, kurā parocīgi varēsiet iegādāties visādas ar darba un mājokļa aizsardzību saistītus jautājumus.

FNSERVISS.LV VAR PIEDĀVĀT – CIVILĀ AIZSARDZĪBA JŪSU UZŅĒMUMA SPECIĀLISTIEM

Ja civilā aizsardzība ir jāpārzina Jums vai Jūsu strādniekiem, Jums ir iespēja saņemt fnserviss.lv nodrošinātos kursus. Izejot piedāvātos Civilās aizsardzības kursus, Jūs vai Jūsu speciālisti varēs pildīt visas Civilās aizsardzības likumā aprakstītās prasības. Varēsit būt droši, ka pēc FN-Serviss piedāvāto mācību kursu pilnīgas apgūšanas, Jūsu uzņēmumā civilā aizsardzība būs augstākajā līmenī.

Vairāk uzzini- http://fnserviss.lv/kursi-160-stundas-civila-drosiba-un-aizsardziba/!

DARBA AIZSARDZĪBA TIEŠI JŪSU UZŅĒMUMAM

Darba aizsardzība ir nozīmīga darba daļa jebkurā firmā, kur norisinās rosīgi procesi. Ja darba aizsardzība ir augstā līmenī, tad kopējā darba vide būs tiešām droša gan pašiem darbiniekiem, gan apkārtējai videi. Ja izlemsiet izmantot fnserviss.lv nodrošinātos pakalpojumus, darba aizsardzība Jūsu uzņēmumā acīmredzami kļūs labāka. Darba aizsardzība ir fnserviss.lv specializācija, kas ļaus Jums koncentrēt domas uz pašiem savu darbības nozari un justies pārliecināti vienlaicīgi.

JŪSU IZVĒLE, JA VAJADZĪGA VIDES AIZSARDZĪBA

Arī vides aizsardzība ir joma, kuru Fnserviss.lv pārzina īpaši pilnvērtīgi. Vides aizsardzība ir svarīga, lai firmas darbība nelabvēlīgi neietekmētu daba un cilvēkus. Piemēram, transporta un ražošanas firmām vides aizsardzība ir svarīga, jo to darbībā rodas visdažādākie videi nelabvēlīgi blakusprodukti. Fnserviss.lv piedāvājumā ir arī darba apģērbs Jūsu firmas speciālistiem – pārdotais darba apģērbs spēs pasargāt Jūsu darbiniekus un dos iespēju viņiem vienmēr justies droši.

PILNĪGI DROŠI AR FNSERVISS.LV

Tiešsaistes vietnē fnserviss.lv Jūs uzzināsiet it visu par to, kā veicināt drošību uzņēmumos, mājoklī un publiskās telpās, jo civilā aizsardzība ir jāpārzin ikvienam. Rūpējieties par pašiem savu aizsardzību gan ārpus darba laika, gan darba laikā – ieskatieties mājaslapā fnserviss.lv!