Tu jau droši vien zini, ka rupjos gružus un ūdeni lieliski savāc gumijas paklāji, kas novietoti pie ieejas durvīm. Paklāji tiek ražoti no augstvērtīgas nitrilgumijas, tāpēc gumijas paklāji saglabā formu un funkcijas jebkuros laikapstākļos. Pareiza ekspluatācija un regulāra tīrīšana garantē, ka gumijas paklāji kalpos ilgi un labi.

Paklāju noma ietaupa laiku un līdzekļus

Protams, paklāji prasa zināmas rūpes – tie jātīra un periodiski jāmaina. Šādā situācijā palīdzēt var maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, varēsiet nedomāt par paklāju uzturēšanu! Paklāju piegāde, netīro paklāju nomaiņa un tīrīšana ar efektīviem līdzekļiem – to visu nodrošina tekstila serviss.

Lai labierīcības allaž būtu tīras, vajadzīgi daudzveidīgi higiēnas produkti. Higiēnas produkti ne tikai iznīcina mikrobus un likvidē netīrumus, bet arī izplata neuzkrītošu smaržu. Visu nepieciešamo mājām un birojam piedāvā tekstila serviss. Tīrīšanas līdzekļi, uzkopšanas rīki, moderni tehnoloģiskie risinājumi – to visu piedāvā tekstila serviss.
Ja vēlaties, lai viens ziepju iepakojums kalpotu ilgāk, Jums nepieciešams putu ziepju dozators, jo tas ļauj ietaupīt ūdeni un ziepes. Tāpat putu ziepju dozators nodrošina augstu higiēnas līmeni, jo ziepes nenokļūst uz izlietnes un grīdas.

Gaisa atsvaidzinātājs lielākai gaisa kvalitātei

Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām nevis maskē aromātus, bet padara tās neitrālas. Gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss, tagad ir pieejami gan kā aerosoli, gan kā aromātu nemitīgi izplatošās ierīces.

Parūpēties par telpu tīrību, Jums palīdzēs tekstila serviss un tā piedāvātie higiēnas produkti, kā arī maināmo paklāju noma. Pasūtiet visu vajadzīgo, lai iekštelpās būtu patīkami atrasties!