krēslu nomaUzņēmums Akurāts sniedz dažādus pakalpojumus, kas saistīti ar pasākumu organizēšanu, un labi zināms no tiem ir banketu krēslu noma. Pakalpojums ir paredzēts visādiem banketiem un citiem pasākumiem, kuru laikā ir plānots sēdēt. Ļoti svarīgi, ka, pateicoties šim pakalpojumam, krēslus nevajadzēs iegādāties. Rīkojot pasākumu nevajadzēs raizēties, ko darīt ar sēdekļiem pirms un pēc pasākuma, un jānorēķinās būs vienīgi par laiku, kamēr krēslus izmantojat.

SIA Akurāts iznomātie krēsli ir melni un tiem ir gaišs metāla rāmis, tie ir ļoti neuzkrītoši. Krēslus var izmantot visādos pasākumos, jo to dizains ir tiešām gaumīgs un vienkāršs. Izmantojot Akurāts krēslus, saskanīgu telpu iekārtojumu nodrošināt būs ļoti viegli.

Kas ir un ko sniedz banketu krēslu noma:

•Palīdzēs dažādās situācijās;

•Minimizē organizēšanas izdevumus;

•Vieglāk sarīkot banketu vai viesības.

Akurāts piedāvātie banketu krēsli lieliski izskatīsies gandrīz jebkura stila telpu iekārtojumā, tie būs kā radīti gan viesībām, kā arī oficiāliem notikumiem – to izskats ir tiešām neuzkrītošs. Telpu izskata un sēdekļu pieskaņošana noteikti nevaidos problēmas – sēdekļi piestāvēs it visam. Svinīgas noskaņas izveidošanai jūs varat lietot īpašus krēslu pārklājus, kurus piedāvā SIA Akurāts.

Banketu krēslu noma ir ļoti labs veids, ar kuras palīdzību, ko izmantojot, samazināt banketa vai viesību rīkošanas izdevumus. Ar tās piedāvātajām iespējām, jūs norēķināties vienīgi par laiku, kad krēsli ir nepieciešami, piedāvājumu varat aplūkot šeit- http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma. Iegādāties sēdekļus nebūs nepieciešams. Tāpat jums nav jāuztraucas par to, ko darīt ar krēsliem pēc pasākuma. Lai tos turētu, ir vajadzīgas noliktavas. Gadījumā, ja jums telpas nepieder – tās ir jāīrē.

 Ar uzņēmumu Akurāts viss pasākumu organizētājiem vajadzīgais pieejams vienā vietā, jo uzņēmums piedāvā ne vien sēdekļu, bet arī pārējā aprīkojuma, proti, krēslu pārvalku, nojumju, sildītāju, kā arī pārējā nomu. Dažādu banketu un svinību rīkošana būs daudz vieglāka. Tāpat pasākuma organizatoriem būs iespējama arī aprīkojuma un mēbeļu transportēšana uz vajadzīgo vietu, kā arī profesionāļu veikta salikšana gan pirms, gan pēc pasākuma.