Dzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko darīt, ja aptrūkstas ideju? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. Ja kādreiz dāvanu kartes pirkāt uz vietas, tad tagad vairums to ir atrodamas online.

Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās interesants tetovējums!

PĀRBAUDĪJUMI 2 LĪDZ 4 CILVĒKU KOMANDAI

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties šādā un citās atdarinātās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja arī Jūs ziniet cilvēkus, kas labprāt iesaistītos, ir vērts viņiem dāvāt Escape Room apmeklējumu!

NEMIRSTĪGAIS MODES KLIEDZIENS

                Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Tetovējums kalpos kā lieliska skaistuma dāvana gan stiprā, gan skaistā dzimuma pārstāvjiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta citam cilvēkam, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies kvalitatīvāks tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis hobijs. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek radīts, izmantojot perfekti tīrus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus, līdzīgi kā pie zobārsta.

Tetovēšana ir iespējama tikai astopadsmit gadus vecām un vecākām personām, vai arī pusaudžiem, kas sanieguši 16 gadu briedumu un tetovējums tiek akceptēts arī no vecāku puses. Tetovēšana jaunākām personām ir nelikumīga.

Lai tetovēšana izrādītos par veiksmīgu dāvanu, ir ieteicams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko cilvēks vēlas.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

LIETDERĪGA DARBNĪCA AR IZTĒLES PALĪDZĪBU

                Tetovēšana nebūs īsti piemērota? Izvēles iespējas ir iespaidīgas. Viena no tām – dekupāžas kursi. Kas tas ir? Dekupāžas kursi ir apmācības, kuru laikā izpalīdzīga un atraktīva mākslas pasniedzēja dalībniekiem iemācīs izmantot krāsas un vairākus materiālus, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi ilgst trīs stundas un notiek Rīgā.

KUR PASŪTĪT ŠĪS UN CITAS DĀVANAS?

                Dekupāžas kursi, pirmais tetovējums vai Escape Room apmeklējums – fantastiskas idejas, vai ne? Šīs 3 un vēl vairāk nekā 1000 dāvanu kartes Jūs gaida uzņēmuma DāvanuServiss.lv interneta veikalā www.davanuserviss.lv! Padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs patīkami pārsteigti!