pasākumiemVajadzīga vieta, kur sarīkot svētkus vai turēt dažādas lietas? Piemērotākais risinājums šādā gadījumā ir pasākumu aprīkojuma servisa uzņēmuma Akurāts piedāvātā telts noma. Nojumes īre palīdzēs jums atrast atbilstošu vietu pasākuma sarīkošanai arī tad, kad visas zāles jau ir rezervētas, bet īslaicīgas noliktavas uztaisīšanai jums vajadzēs pavisam mazliet zemes.

Kompānijas Akurāts piedāvātā telts noma piedāvā iespēju noteiktu laiku lietot nojumi. Ar nojumes īri jums nav jāiegādājas telts un jāuztraucas par to, kur nojumi uzglabāt. Par laiku, kad nojume jums nav vajadzīga, jums nav ne jānorēķinās, ne jāraizējas. Bez nojumes īres jums ir pieejama arī telts piegāde uz vajadzīgo vietu, kā arī montāža.

Telts noma ir pakalpojums, ko ieteicams izmantot, kad:

●             Gribat organizēt pasākumu brīvā dabā;

●             Telpas, kurās vēlaties sarīkot viesības, ballīti vai citu pasākumu jau ir aizņemtas;

●             Nepieciešama noliktava uz diezgan īsu laiku.

Ja plānots brīvdabas pasākums, piemēram, koncerts, pilsētas svētki, kāzas vai kāds cits, un jūs vēlaties nodrošināties pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, Akurāts teltis būs tieši laikā. Tāpat telts noma noderēs kā alternatīva pagaidu noliktavai. Tā kā teltis ir iespējams siltināt un Akurāts nodrošina sildlampu īri, nojumes noma būs izmantojama ne vien siltajai sezonai.

Atbilstošu nojumi ar Akurats.lv iespējams atrast, neatkarīgi no jūsu nepieciešamības. Akurāts izīrē gan pavisam nelielas nojumes, gan tādas, kuru platība sasniedz 0,15 hektārus. Pie Akurāts ir iespējams iznomāt vairāk nekā 10 dažādu izmēru un formu teltis.

Tā kā SIA Akurāts piedāvā ne tikai telšu, bet arī pārējā aprīkojuma īri, noorganizēt pasākumu būs tiešām vienkārši. Vēl vienkāršāku pasākumu organizēšanu padara tas, ka kompānija nodrošina arī aprīkojuma piegādi un montāžu. Papildus teltīm pie Akurats.lv var iznomāt arī tādu pasākumu aprīkojumu kā sildlampas, galdi, krēsli, stikla durvis, grīdas un citu.