Patēriņa kredītsKredītu daudzveidība – kā atrast piemērotāko?

Šobrīd, kad ar dažādām iespējām saskaramies ik brīdi, aktuāli kļuvuši dažādi salīdzinoši vienkārši pieejami finansiālie risinājumi. Arvien vairāk cilvēku atzīst moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas un vajadzības gadījumā kredītu noformē online režīmā – bez ķīlas, galvojuma un laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Ātrie kredīti tiek izsniegti mazākos un lielākos apmēros gan uz īsākiem, gan garākiem termiņiem, tādēļ tos vienkārši var izmantot dažādiem mērķiem. Lai būtu vieglāk orientēties daudzveidīgajā piedāvājumā un atrastu atbilstošāko variantu, būtiski izvērtēt vairākas iespējas.

Kas ir patēriņa kredīts?

Uzzini vairāk – https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/paterina-kredits/

Patēriņa kredīts visbiežāk tiek noformēts vērienīgāku ieceru īstenošanai, piemēram, mājokļa remontam vai jaunas datortehnikas iegādei. Viena no šāda kredīta priekšrocībām – to var saņemt bez ķīlas un citu formalitāšu kārtošanas, nesniedzot paskaidrojumus, kādam mērķim naudas līdzekļi vajadzīgi. Kā galvenais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumu līmenis, taču tas nenozīmē, ka pret kredīta noformēšanu vajadzētu izturēties neapdomīgi. Patēriņa kredīts var būt atbilstošs variants tikai tad, ja tiek noformēts atbildīgi . Pirms tiek pieteikts patēriņa kredīts, pārliecinies, cik nāksies atdot procentos un izvērtē, kā tas ietekmēs Tavu finansiālo stabilitāti.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītlīnija ir moderns aizdevuma veids, kas var šķist noderīgs tiem, kuriem svarīgi, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami , kad vien tas nepieciešams. Tieši to paredz kredītlīnija – izdevību aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik nepieciešams. Kredītlīnija noder gadījumos, ja vajadzīgi līdzekļi neparedzētiem izdevumiem. Būtiskākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir visnotaļ elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par saņemto summu – tātad, ja kredītlīnija ir pieteikta, taču netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija tiktu piešķirta, nav jāiesniedz ne ķīla, ne galvojums.
Ja nepieciešama kredītlīnija, noformē to jebkurā sev ērtā laikā, reģistrējoties kredītkompānijas interneta vietnē.

Nepieciešams ātrais kredīts? Uzzini, kā atrast piemērotāko !

Būtiskākie kritēriji, kas jāņem vērā, izskatot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji apmierina, tālāk jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar oficiāliem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tik pat būtiska nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tāpēc vienmēr pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti prasībām, vari pieteikties kredītam, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz norādīto bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas vajadzīgs, lai aizdevējam būtu zināms bankas konts, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Ielāgo, ka ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts vai kredītlīnija paredzēts tikai pārdomātu izdevumu segšanai, nevis spontānu ideju realizēšanai.