Tad, kad ātri nepieciešama nauda, par piemērotu atbildi var kļūt ātrie kredīti, ko ērti noformēt internetā. Ātrie kredīti īpaši noder īstermiņa naudas grūtību situācijā, kad mazliet pietrūkst līdz algai. Pieaugot pieprasījumam, pieaudzis arī piedāvājums, tādēļ svarīgi izvēlēties tādu aizdevēju, pie kura pieejams labs aizdevums. Viens no novērtētākajiem aizdevējiem ir Kredits365. Kredits365 sortimentā ērti piesakāms ātrais kredīts – labs aizdevums .

Kredīts pie Kredits365 ir ērts veids, kā ātri nodrošināt sevi ar vajadzīgo naudas summu. Tagad kredīts internetā, aizņemoties pie šī aizdevēja, ir tikpat droši kā bankā! Cienot klientus un izsakot uzticību, tiek piešķirta dalība lojalitātes programmā, kas nozīmē, ka kredīti internetā pieejami ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Jaunajiem klientiem kredīts tiek izsniegts līdz 300 EUR apmērā, savukārt pastāvīgajiem klientiem maksimālā summa ir 400 EUR. Šie kredīti internetā tiek izsniegti uz 30 dienām, tiek nodrošināta arī termiņa pagarināšanas iespēja.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Lai būtu pieejams ātrais aizdevums pie Kredits365, jāveic reģistrācija un jāaizpilda visa nepieciešamā informācija, lai Kredits365 spētu izvērtēt Tavu pieteikumu. Ātrais aizdevums pie šī aizdevēja pieejams  ikvienai personai no 21- 65 gadiem, ar stabiliem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Tāpat, lai būtu pieejams ātrais aizdevums, nepieciešams konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, kā arī e-pasts un mobilais tālrunis. Īsu brīdi pēc pieteikuma nosūtīšanas, saņemsi atbildi par to, vai ātrais kredīts ir piešķirts. Ja atbilde būs pozitīva, naudu savā bankas kontā saņemsi vien 15 minūšu laikā.

MŪSDIENU PRASĪBĀM ATBILSTOŠI RISINĀJUMI

Reģistrētiem lietotājiem, kuri jau ir izmantojuši pakalpojumu – kredīti internetā, tiek piedāvāts vēl viens Kredits365 pakalpojums – SMS kredīts. SMS kredīts noformējams, nosūtot vienu īsziņu. Sevišķi būtisks SMS kredīts ir brīvdienu vai ceļojuma laikā.

Kredits365 ir labs aizdevums -vienkārša ir ne tikai kredīta noformēšana, bet arī tā atmaksāšana. Ātrie kredīti ir aizdevumi ar fiksētām summām un tos var atdot norādītajā termiņā vai pirms noteiktā termiņa. To var viegli izdarīt savā tuvākajā bankas filiālē vai arī izmantojot internetbanku.

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī šeit vienlaicīgi var tikt noformēts tikai viens ātrais aizdevums. Tātad vispirms jāatmaksā viens ātrais kredīts, lai būtu pieejams nākamais.

KREDITS365 – LABS AIZDEVUMS TIEM, KAS AIZŅEMAS PĀRDOMĀTI

Ātrie kredīti spēj atrisināt dažādas situācijas, taču ātrais kredīts jāņem tikai tad, ja skaidri zini, ka varēsi to atdot noteiktajā termiņā. Ja esi drošs, ka kredīts ir labs variants, pie Kredits365 Tevi gaida labs aizdevums, kuru viegli vari noformēt ar interneta starpniecību, vai arī SMS kredīts, sākot ar otro aizņemšanās reizi.