tvora.lv žogi, sētas, vārtiJa pašlaik esat sētas meklējumos, aplūkojiet uzņēmuma “Tvora” sniegtajos pakalpojumos. UAB Tvora ir uzņēmums, kas piedāvā labas kvalitātes un izdevīgus dārza sētu un koka sētu risinājumus pēc ikviena klienta individuālajām prasībām. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat sameklēt klasiskas koka, metāla, plastmasas veida, akmens un akmens bloku žogu opcijas, ko uzņēmuma lietpratēji izveidos konkrēti jūsu teritorijas platībai un uzstādīs ērtā laikā.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet vairākus variantus, kas pasargās īpašumu, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Ja esat klasisku vērtību entuziasts, labs risinājums ir koka žogs, turklāt tas piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētvidē. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne sniedz ilgu kalpošanas laiku . Metāla žoga variants būs elegants un piešķirs īpašumam izteiksmīgu izskatu. To ļoti labi var papildināt ar akmens žoga Gabioni elementiem, kas ļoti labi saspēlēsies ar metāla žogu un būs gaumīgs dekors.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast sētu piedāvājumā atradīsiet arī PVC jeb plastmasas veida sētas, kas ir analogs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Paneļu žogi, noapaļoti žogi u.c. tipa plastmasas žogu formas, ko firmas lietpratēji piemēros atbilstoši jūsu prasībām. Metināti sieta žogi ir praktisks īslaicīgas sētas risinājums, ko pēc tam jūs varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, tādā gadījumā paslēpjoties no svešām acīm.

Tvora.lv ražo ne vien sētas, bet arī tiek izgatavotas vārtu sistēmas, kas tiek piemēroti ikviena klienta vajadzībai. Piedāvājumā veramie, automātiskie, bīdāmie sētas iebraucamie vārti, kā arī ieejas žoga vārtiņi. Kompānijas profesionāļi veido akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas paspilgtina dārza interjeru un privātīpašumam rada eleganci. Interesējieties par izdevīgiem un optimāliem žoga variantiem Tvora.lv – žogu izgatavošana, uzstādīšana pēc individuālajiem pasūtījumiem!