īstermiņa kredīti internetāGandrīz ikkatram mēdz veidoties situācijas, kad nepietiek nauda gan ikdienas , gan arī kādam dārgākam pirkumam. Šādu finansiālo problēmu atrisinās ātrais kredīts, kuru mūsu valstī piedāvā  daudz šāda veida pakalpojumu sniedzēji.

Lai  būtu nešaubīgi pārliecināts par savu izvēli, noteikti gribēsi salīdzināt it visus kredītaizdevējus un ātro kredītu piedāvātos produktus. Tam paredzēts ir aizdevums.eu – ātro kredītu salīdzinātājs ar 10 gadu pieredzi, kas vēlas palīdzēt, atspoguļojot izsmeļošu informāciju par izdevīgākajiem ātrajiem kredītiem.

Portāla aizdevums.eu mājas lapas sadaļā „īstermiņa kredīti internetā” ir salīdzināti nepilni 20  kredītaizdevēji, kā arī sniegts neliels apraksts par katru no minētajiem. Kredītfirmas un dažādi kritēriji ielikti salīdzinājuma tabulā, ar kuras palīdzību  ērti vari sakārtot aizdevējus pēc sevvajadzīgajiem kritērijiem. Ar šādu salīdzināšanas tabulu Tu ievērojami ietaupīsi savu laiku. Tev vairs nebūs jāmeklē internetā katrs kredītaizdevējs atsevišķi, tāpat nebūs jātērē savs laiks, lai atrastu informāciju par ātro kredītu izsniegšanas noteikumiem, kas var izrādīties  nevēlami un neatbilstoši.

Lai Tu atrastu izdevīgāko un tavām vēlmēm piemērotāko aizdevēju, salīdzinājuma tabulā  vari izvēlēties kādu no jau 7 ievietotajiem faktoriem, kas   atvieglos ātrā kredīta izvēli. Kritēriji ir sekojoši: reitings, maksimālā kredīta summa, vai kredītiestāde izsniedz pirmo aizdevumu bez maksas, mēneša procentu likme, kredīta saņemšanas laiks, potenciālā klienta vecuma limits, lai saņemtu  kredītu, kā arī aizdevēja darba laiks. Izmantojot īstermiņa kreditēšanu pašu pirmo reizi, noteikti jāpiemin, ka gandrīz visām firmām pirmais kredīts ir bez procentu maksas!

Reizēs, kad izveidojas nelānoti izdevumi vai nepieciešams veikt pirkumu, ko nevar atlikt līdz nākamajai algai, vai  gribat sevi palutināt ar kādu ļoti kārotu lietu vai ceļojumu, īsti laikā var izrādīties patēriņa kredīts. Šis portāls salīdzina ne vien ātros, bet arī patēriņa kredītus. Šādu kredītu var iegūt bez ķīlas un galvojuma. Patēriņa aizdevuma naudas summu nosaka, ņemot vērā potenciālā klienta regulāros ienākumus, kredītvēsturi un šībrīža kredītsaistības. Iespējams vienoties ar kredītaizdevēju, ka aizdevums atmaksājams pa daļām ik mēnesi vai arī perioda beigās, kas ļauj izvēlēties ērtāko variantu un plānot  izdevumus.

Portāls aizdevums.eu ir izveidots speciāli Tev, lai ietaupītu tavu laiku un izveidotu tev priekšstatu par ātro kredītu uzņēmumiem, kas darbojas mūsu valsts finansiālo darījumu tirgū. Dati par piedāvājumiem tiek atjaunoti reizi nedēļā – skatīt detalizētu kompānijas aprakstu. aizdevums.eu ir  noderīgs portāls, kas salīdzina un izvērtē īstermiņa kredītu uzņēmumu piedāvājumus, lai Tev rastos iespēja aizņemties  ar pašiem labākajiem nosacījumiem.