atrie krediti ar sliktu kreditvesturiIr nepieciešams ātrais kredīts, un nezini, kuru piedāvājumu izvēlēties? Lieki nelauzi galvu, nespējot izvēlēties labāko no  daudzajiem īstermiņa kredītu devēju piedāvātajiem pakalpojumiem. Tev noderīgus padomus sniegs finanšu pakalpojumu salīdzināšanas portāls aizdevums.eu , kas šajā jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus!

Tas ikvienam interesentam piedāvā salīdzināt ātro kredītu un patēriņa aizdevumu produktus, lai varētu izvēlēties izdevīgāko un savām vēlmēm vispiemērotāko pakalpojumu.

aizdevums.eu mājas lapas sadaļā „atrie krediti ar sliktu kreditvesturi”  salīdzināti gandrīz 20 dažādi aizdevēji, kā arī sniegts noderīgs apraksts par katru no tiem. Kredītfirmas un dažāda veida kritēriji ielikti salīdzinājuma tabulā, ar kā palīdzību pavisam ērti vari sakārtot aizdevējus pēc vēlamajiem kritērijiem. Ar šādu salīdzināšanas tabulu Tu ievērojami ieekonomēsi savu laiku. Tev vairs nebūs jāmeklē interneta resursos katrs kredītaizdevējs atsevišķi,  nebūs jātērē savs laiks, lai atrastu informāciju par ātro kredītu izsniegšanas nosacījumiem, kuri var izrādīties  neatbilstoši vai nevēlami.

Lai  izvēlētos izdevīgāko un  vēlmēm piemērotāko aizdevēju, salīdzinājuma tabulā  vari izmantot kādu no jau septiņiem ievietotajiem kritērijiem, kas  ievērojami atvieglos  kredīta izvēli. Kritēriji ir : reitings, maksimālā kredīta summa, vai kredītiestāde izsniedz pirmo aizdevumu bez maksas, mēneša % likme, kredīta saņemšanas laiks,  vecuma griesti, lai iegūtu  kredītu, kā arī aizdevējiestādes darba laiks. Izmantojot ātro kreditēšanu  pirmo reizi, noteikti jāatzīmē, ka gandrīz visām firmām pirmais kredīts ir bez % maksas!

Izejot no tā, kādiem mērķiem domāts aizdevums, portāls aizdevums.eu izveidojis savstarpējās salīdzināšanas tabulas gan īstermiņa, gan patēriņa kredītiem. Aizņemties  bez galvojuma un ķīlas? Tas ir iespējams, ja Tava izvēle būs patēriņa kredīts. Šim kredītam var pieteikties mirkļos, kad  radusies nepieciešamība iegādāties   pirkumu vai pakalpojumu. Tās var būt jebkas: ceļojumi, remontdarbi, sadzīves lietas un iekārtas u.c. Ar šī kredīta palīdzību it visiem  dota iespēja īstenot savus sapņus !

Portāls aizdevums.eu ir veidots konkrēti Tev, lai ietaupītu tavu laiku un izveidotu  priekšstatu par īstermiņa aizdevēju uzņēmumiem, kas darbojas Latvijas finansiālo darījumu tirgū. Dati par piedāvātajiem produktiem tiek atjaunoti katru nedēļu . aizdevums.eu ir  noderīgs internetresurss, kas salīdzina  īstermiņa kredītu uzņēmumu piedāvātos finanšu produktus, lai ikvienam būtu iespēja aizņemties  ar vislabākajiem nosacījumiem.