Aizdevums ir būtībā ikvienam zināms finanšu pakapojums, kas var būt noderīgs, lai iegūtu naudu nepieciešamo izdevumu segšanai.

Kredīti bez procentiem – šī brīža realitāte

Daudzi cilvēki uzskata, ka kredīti bez procentiem netiek piedāvāti, tomēr šāds pakalpojums patiešām pieejams. Vairākās ātro kredītu iestādēs, aizņemoties pirmo reizi, aizdevums tiek izsniegts ar 100 % atlaidi komisijas maksai, kas nozīmē – atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies. Tādā veidā kredīti bez procentiem ļauj ietaupīt, bet tas nemaina faktu – piesakies kredītam tikai tad, ja citu opciju nav.

Kredīts pensionāriem piemērots, lai iegādātos nepieciešamāko

Ir cilvēku grupa, kuriem būtsiks ir jautājums – vai kredīts pensionāriem ir pieejams? Atbilde uz attiecīgo jautājumu ir apstiprinoša – kredīts pensionāriem pieejams vairākās vietnēs. Taču nepieciešams atzīmēt, ka lielākoties kredīts pensionāriem pieejams līdz noteiktam gadu slieksnim, kas lielākajā daļā gadījumu svārstās no 60 līdz 75 gadu vecumam.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/ātrais-kradits-pensionariem!

Uzzināt aptuvenās aizdevuma izmaksas piedāvā kredītu kalkulators

Kredītu kalkulators nav sarežģīta ierīce, taču tā sniedz noderīgu informāciju – ar tā palīdzību iespējams noskaidrot, cik daudz naudas konkrētajā periodā Tev vajadzēs atmaksāt. Tādējādi kredītu kalkulators palīdz saprast, cik liela ir komisijas maksa un kā tā mainās atkarībā no izvēlētā naudas apjoma un atmaksas termiņa. Un, kas svarīgi – kredītu kalkulators ir vienkārši saprotams teju ikvienam.

Aizņemties vari no 18 gadiem

Tā kā Latvijā persona kļūst pilngadīga no 18 gadiem, arī aizdevumi pieejami no attiecīgā vecuma, taču tos piedāvā tikai neliels skaits aizdevēju. Aizdevums no 18 gadiem var lieti noderēt, ja tiek turpināts vai atsākts studēt un jāiegādājas studijām vajadzīgas lietas, taču izmantot ātro kredītuizklaidēm un spontāniem pirkumiem ir neapdomīgi – tas var radīt pamatīgus sarežģījumus pēcāk.

Lielākais vairums kredītdevēju ļauj aizņemties no 20 gadiem

Ne velti lielākā daļa aizdevēju savus pakalpojumus sāk piedāvāt personām no 20 gadiem – šajā vecumā dzīvē mēdz rasties lielāka stabilitāte, kas arī finanšu pakalpojumus padara mazāk riskantus. Tomēr nepieciešams atcerēties, ka arī no 20 gadiem pieejams kredīts rada lielu atbildību.

Lielākas naudas summas saņemšanai noderēs patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti ļauj aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu, tādējādi patēriņa kredīti piemēroti, ja, piemēram, nepieciešams mājas remonts, bet pašlaik visa vajadzīgā summa nav pieejama. Patēriņa kredīti lielākoties var tikt atmaksāti vairāku mēnešu garumā, tādēļ Tev jābūt drošam, ka pārredzamākajā nākotnē saņemsi pastāvīgus ienākumus.

Aizņemies vienīgi tad, ja esi drošs par savām iespējām noteiktajā termiņā aizdevumu atgriezt!