Lai nopirktu jaunas riepas nemaz nav jāapmeklē riepu centrs, pietiek apmeklēt Tyrecho.com. Tyrecho ir riepu interneta veikals, kur ērti un vienkārši iespējams atrast dažādas auto riepas no lieliskiem ražotājiem.

Riepu interneta veikals Tyrecho apkopo labākos piedāvājumus, tādā veidā vari salīdzināt vairākus variantus un izvēlēties savam auto piemērotākās vasaras riepas vai ziemas riepas.

LABĀKĀS RIEPAS RĪGĀ UN CITĀS LATVIJAS PILSĒTĀS

Lai iegādātos jaunas riepas, nav jāapmeklē riepu serviss – visus piedāvājumus vienuviet vari apskatīt Tyrecho. Šis riepu interneta veikals dod iespēju atrast jaunas riepas no plaša klāsta – piedāvājumā vairāk kā 50 tūkstoši dažādu riepu! Turklāt izvēlētās ziemas riepas vai vasaras riepas ir iespējams arī rezervēt. Tas nozīmē, ka par tām varēsi maksāt tikai tad, kad tiks apmeklēts riepu serviss.

Tyrecho – ērtākais veids, kā atrast labākās riepas! Lai atrastu nepieciešamās auto riepas, ievadi automašīnas marku vai riepu parametrus un izvēlies sev tuvāko pilsētu – tiks atrasts riepu centrs, kas ir vistuvāk Tavām mājām. Piemēram, ja nepieciešamas riepas Rīgā, norādi vajadzīgos datus un to, ka nepieciešamas riepas Rīgā – tiks atlasīti Rīgā pieejamie varianti un Tu varēsi izvēlēties, kurš riepu centrs ir Tev piemērotākais. Jāpiemin, ar šo platformu var iegādāties ne vien riepas Rīgā, bet arī citur Latvijā.

REZERVĒ RIEPAS TIEŠSAISTĒ

Izvēlētās auto riepas turpat mājaslapā Tyrecho iespējams rezervēt, kā arī pieteikties uz to montāžu. Pēc tam tikai jāapmeklē attiecīgais riepu serviss, lai saņemtu rezervētās vasaras riepas vai ziemas riepas.

Tyrecho.com – lielisks veids, kā iegādāties jaunas riepas. Turklāt plašais piedāvājumu klāsts vilties neliks – ar šīs platformas starpniecību var nopirkt dažādu ražotāju ziemas riepas un vasaras riepas. Ja tomēr nespēj atrast riepas Rīgā vai citur Latvijā pēc auto modeļa, tad ir iespēja tās atlasīt pēc riepu parametriem. Ja arī tad neizdodas sameklēt atbilstošāko variantu, sazinies ar Tyrecho darbiniekiem, rakstot e-pastu info@tyrecho.com. Komanda palīdzēs rast risinājumu un ieteiks, kurš riepu centrs nodrošina meklēto.

Lai aplūkotu piedāvājumus un veiktu rezervāciju, jāreģistrējas. Tyrecho ir jauns uz inovācijām balstīts uzņēmums , un tā misija ir padarīt riepu tirdzniecību vienkāršāku, ātrāku un izdevīgāku. Tyrecho komandai ir vairāku gadu pieredze riepu tirdzniecībā, kuru vēlas ieviest šajā inovatīvājā pieejā riepu iegādei. Ja nevēlies ilgstoši meklēt informāciju par to, kur nopērkamas Tavām prasībām atbilstošākās riepas, Tyrecho nodrošinātie pakalpojumi ir tieši Tev!

Ja vajadzīgas jaunas riepas, ieskaties Tyrecho! Tā ir iespēja dot lieliskāko savai automašīnai ātri un vienkārši – nav pat jāapmeklē riepu serviss. Tyrecho nodrošinātais pakalpojums ir pilnīgi bez maksas – maksā par izvēlētajām riepām un to montāžu servisā. Un tieši tik, cik norādīts rezervācijā!