interneta veikals 1a.lvPersonīgā Personīgās dzīvesvietas ērtībām nepieciešama ikdienas solim būtiskā sadzīves tehnika. Interneta veikals nodrošina opciju aplūkot nepieciešamo sadzīves tehniku ērti un bez liekas piepūles.

Mājokļa virtuves labiekārtošanai ieskaties lielās sadzīves tehnikas preču klāstā. Tajā atradīsi gan dažāda izmēra trauku mašīnas un plītis, gan arī klasiskās un vertikālās veļasmašīnas u.c. iekārtas. Sadzīves tehnikas sortimentā elektriskās virtuves iekārtas, kā rokas blenderi, tējkannas, galda grili u.c. preces.

Ofisam

Plašs biroja tehnikas preču klāsts atrodams interneta veikalā: dažāda veida printeridaudzfunkciju, lāzerprinteri u.c.), skeneri, projektori u.c. biroja iekārtas biroja ērtībām.

 • printeri – tintes, adatu, uzlīmju, lāzerprinteri utt.;
 • skeneri un citas elektroniskās iekārtas;
 • un dažādas ikdienā vajadzīgās kancelejas preces. Kā piemēram papīrs, matricu komplekti, toneri u.c. biroja preces.

Digitālo mediju aģentūrām diezgan bieži noder grafiskās planšetes – tajās samērā ērti attēlot dizaina skices, logotipus u.tml. grafiskos zīmējumus. Par zemākām cenām biroja tehnikas klāstā arī konferenču telpām vajadzīgie projektori no kvalitatīviem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

MOBILIE TELEFONI, DATORI UN TELEVIZORI

Mobilie telefoni

Ja jāizvēlas savām vajadzībām atbilstošāko mobilo telefonu, ņem vērā mobilā telefona funkcijas un parametrus:

 • fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas kapacitāte;
 • procesora kodolu skaits un telefona operētājsistēma;
 • iespēja savienot ar citām ārējām ierīcēm un internetu u.c.

Interneta veikalā ir iespējams nopirkt tādu zīmolu kā Blackberry, HTC, Sony u.c. sabiedrībā populāru mobilo telefonu ražotāju ierīces.

Interneta veikals ir ērta platforma, kurā apskatīt izvēlētos mobilos telefonus pēc to parametriem un darbības iespējām.

Datoru komponentes

Pirms nopērc datoru, aplūko lielo piedāvājumu interneta veikalā. Tur tieši savām vajadzībām atradīsi svarīgo datortehniku kā mājai, tā birojam..

 • plašetdatori no Prestigio, Samsung, Dell un vēl citiem ražotājiem;
 • portatīvie datori ceļošanai un darbam birojā, mājās;
 • dažāda lieluma LED un LCD monitori;
 • kā arī vēl citas datortehnika un datoram vajadzīgie aksesuāri.

Kā nopirkt televizoru internetā

Plānojot mainīt iepriekšējo televizoru pret jaunāku, izmanto interneta veikala sniegtās privilēģijas. Tur pārredzami vari salīdzināt atlasīto iekārtu tehniskos rādītājus un nopirkt savām vajadzībām piemērotāko.

Kas jāievēro, iegādājoties televizoru:

 1. televizora ekrāna parametri un izšķirtspēja;
 2. iespējamās pieslēguma vietas;
 3. citas iespējas, kā internets, 3D un Smart TV funkcija. Minētas funkcijas televizoru spēj pārvērst no standarta filmu, televīzijas pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas multimediju izklaides kompleksu.

Pašreiz populārākie un vairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie nodrošina ideālu krāsu pārraidi, attēlu kvalitāti, kā arī ir energoefektīvi. Otrs veids ir Plazma, kas vairāk piemērots telpās ar vāju apgaismojumu, piemēram, mājas kinozālei vai ikvakara filmu seansiem.

DAUDZVEIDĪGS SPORTA PREČU KLĀSTS

Ja gribi atsākt treniņu centra nodarbības, aktuāls būs aprīkojums.

 • Kvalitatīvi sporta preču piederumi kā multifunkcionāli pulksteņi (ūdens izturīgi, ar hronometru, kaloriju patēriņa rādītāju, sirdssitienu biežuma fiksēšana u.c. funkcijas), sporta somas ērtai inventāra pārnēsāšanai;
 • Trenažieri mājas sporta zālei no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Vingrinājumu soli, skrejceliņi, eliptiskie trenažieri u.c.;
 • Sporta inventārs aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Bagātīgā piedāvājumā futbola, volejbola, basketbola bumbas, inventārs badmintonam, florbolam u.c. sporta veidu preces.