rožu stādiAr Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona ieies jaunā līmenī! Bagātīgajā dārzkopības preču katalogā jūsu vajadzībām plašs rožu stādu, dzīvžogu un koku stādi, ziedu un dārzeņu sēklu sortiments vienuviet. Pasūtiet laikus un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.

Bakker ir lielākais dārza preču piegādātājs Eiropā (19 Eiropas valstīs), to pierādot ar ilgo darbības laiku – 65 gadi. Kataloga klāstā ir dažādu šķirņu sīpolpuķes visiem gadalaikiem. No vairāk nekā 100 dažādām šķirnēm izvēlieties savam dārzam labākos sīpolpuķu stādus. Bārkstainās, nokarenās un lielziedu begonijas un citas interesantas un neparastas puķes. Turpat varēsiet iegādāties arī hipeastru, liliju, īrisu, dāliju sīpolus stādīšanai kastēs vai dobēs.

Bakker dārza un dārzkopības preču katalogā atradīsiet plašu veidu rozes, kas ļoti labi iederēsies ikkatra mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Tā kā rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, ziedēšanas sezonā priecēs gan ārā, gan arī mājās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, bagātīgā lapojuma klājeniskās rozes un vēl citas šķirnes skaistam pagalmam un dārzam.

Jūsu izvēles iespējām katalogā puķu un dārzeņu sēklu, garšaugu sēklas klāsts no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Nodrošinot privāto vitamīnu kompleksu mājas dārza dobēs vai siltumnīcā, veiciet pasūtījumu vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varēsiet iegādāties arī eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – dārza darbos noderēs!

Katalogā varat piemeklēt arī dažādu koku un krūmu stādus. Sortimentā atrodami gan masīvi koki ēnas veidošanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi teritorijas apstādīšanai. Tāpat arī augļu koki, kas iederēsies lielā pagalmā – dažādu šķirņu bumbieru stādi, ābeles, plūmes, ķirši u.c.

Bakker ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, augu un sēklu iegādi. Lai nākamajā sezonā dārzs zeltu un pārsteigtu ar spilgtu krāsu gammu, veiciet pasūtījumu laicīgi. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt noderīgus dārza darbu padomus daudzgadīgu krūmu un stādu griešanā, darba dārza kalendāru u.tml. noderīgus padomus. Viss dārza darbiem Bakker mājaslapā Bakker-Holland.lv!