Apaļie galdi sastāda konkurenci ierastajiem galdiem — to forma svētku norises vietu ļauj iekārtot dažādos variantos. Bet, rūpējoties par to, lai apaļie galdi ir ērtāk izmantojami, to kājas var regulēt. Katru no šiem galdiem var izmantot līdz četrām personām. Šo galdu krāsa ir pelēka, tāpēc tie iederēsies gandrīz katra pasākuma formātā. Gribi izmantot apaļos galdus savā pasākumā? Sazinies ar «Akurāts» pārstāvjiem!

JAUNS PRODUKTS — PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS

«Akurāts» piedāvājumā atrodams arī piepūšamais dīvāns, turklāt vairākās variācijās. Pieejams vienvietīgs, divvietīgs un trīsvietīgs piepūšamais dīvāns dažādās krāsu kombinācijās: baltā, pelēkā un koši oranžā. To izskats piesaistīs ļaužu uzmanību, kā arī,lai radītu saskaņotību, pieejami baltas un oranžas krāsas galdiņi. To galvenā funkcija ir šķīvju un dzērienu glāžu novietošana. Šie dīvāni ir lieliska alternatīva ierastajiem dīvānu modeļiem, kurus ir daudz grūtāk pārnēsāt un kopt.

BANKETU KRĒSLI — NEIZTRŪKSTOŠA BANKETU KOMPONENTE

Banketu krēsli piedāvā dažādus plusus: sēdēšana uz tiem ir patīkama, bet krēslu dizains iederēsies ikvienos svētkos. Lai arī tie ir biezi polsterēti un ar izturīgu uzbūvi, banketu krēsli ir vienkārši pārnēsājami, kā arī vajadzības gadījumā saliekami viens virs. Tādēļ šo krēslu variants noderēs arī, piemēram, ballēs, kad pasākuma gaitā zālē nepieciešams atbrīvot vietu. Krēslu montāžu un demontāžu, kā arī atvešanu un aizvešanu nodrošina «Akurāts» darbinieki.

BĀRA LETE, KURU IESPĒJAMS IZMANTOT DAŽĀDIEM MĒRĶIEM

Bāra lete lieliski iederēsies pasākumos ar dzērienu pasniegšanu. Letes galvenā virsma platumā sasniedz 40 cm, tāpēc uz tās ērti var novietot arī dažādus traukus. Uz letes priekšas vajadzības gadījumā iespējams novietot uzņēmuma baneri un plakātu, savukārt otrā pusē ierīkota ērta un plaša darba virsma un plaukts inventāram. Bāra lete ir tikai viens pasākuma komponents, tādēļ kopā ar leti «Akurāts» sniedz iespēju īrēt arī bāra krēslus, kas ļauj veidot vienotu sarīkojuma atmosfēru.

BALLĪTĒ IEDERĒSIES BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau priekšā saka to nosaukums, domāti izmantošanai bārā. Uzbursim situāciju — Tu rīko pasākumu, taču lokācijā trūkst krēslu. Krēslu nomāšana ir viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šādu problēmu. «Akurāts» bāra krēsli ir komfortabli un moderni, turklāt tos var salikt, tādēļ pasākuma vidi ir viegli transformēt. Krēslu īre ļauj izvairīties no liekiem tēriņiem, jo krēslus nebūs nepieciešams iegādāties, turklāt par to uzstādīšanu un piegādi nebūs jālauza galva, jo visas nepieciešamās darbības izdarīs «Akurāts» strādnieki.

Nav atšķirības — vajadzīgi apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli vai piepūšamais dīvāns, «Akurāts» varēs sniegt palīdzību, nodrošinot ne vien ar vajadzīgajām lietām, bet arī piegādi, kā arī montāžu. Tādēļ, kad vēlies augstas kvalitātes pasākumu ar atbilstošām mēbelēm, nāc uz www.akurats.lv!