manaslecas.lv kontaktlecas internetaMūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī interesants aksesuārs. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī , lai pārsteigtu apkārtējos. Plašajā preču klāstā atrodamas kontaktlēcas, kas paredzētas redzes uzlabošanai, gan lēcas, kas lietojamas kā stilīgs aksesuārs. Mājas lapā Manaslecas.lv aradīsi kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī sešiem mēnešiem. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka lēcas nedrīkst lietot ilgāk par tām paredzēto laiku. Tāpat, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi tīrīšanas līdzekļi nepieciešami.
Ieskatoties Manaslēcas.lv, sapratīsi, ka šeit Tu atradīsi, brilles, kontaktlēcas, acu pilienus un daudz ko citu. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti. Lai Tu atrastu atbilstoša stipruma brilles, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Tu vari neuztraukties par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu noteikti vēlies zināt, kas tieši tā ir par vietu. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un prasmīgas optometres. A’telpā pieejami dažādi pakalpojumi, sākot jau ar vienkāršu sūdzību uzklausīšanu līdz pat acs spiediena mērījumiem. Manaslecas.lv A’telpā strādā četras zinošas, atsaucīgas un laipnas optometres. Gadījumā, ja Tu nēsā brilles un labprātāk pārietu uz kontaktlēcām, izvēlies pakalpojumu „Pilnīga A’telpa”. Pakalpojumā ietilpst optometrista vizīte un konsultācija par to, kādas kontaktlēcas ir vispiemērotākās tieši Tavām acīm. Turklāt, izvēloties šo pakalpojumu, kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim saņemsi dāvanā!
Ja izlem iegādāties kontaktlēcas mājas lapā, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Briļļu saņemšanai Latvijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja aplūkojot piedāvājumu neesi pārliecināts par savu izvēli, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.