darba drošība fnsserviss.lv latvijaNav noslēpums, ka ugunsdrošība ir būtisks jautājums ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja vēlies parūpēties par ugunsdrošības jautājumiem ar profesionāļu palīdzību, izvēlies FN-Serviss sniegtos pakalpojumus.

FN-Serviss sniedz konsultācijas ugunsdrošības jautājumos, kā arī pārdod un uzstāda dažāda veida drošības sistēmas.

Uzņēmuma FN-Serviss piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko.

Piemēram, lielveikaliem vai citām daudzstāvu ēkām piemērotākās būs ūdens ugunsdzēsības sistēmas. Šāda veida sistēmas iedalās trīs veidos- ūdens strūklas, ūdens miglas vai ūdens putu dzēšanas sistēmas.

Tāpat vērts pieminēt arī aerosola dzēšanas sistēmu, kas ir ne tikai ļoti efektīva, bet arī draudzīga videi – tā neveicina globālās sasilšanas efektu.

Būtiski, ka katra no FN-Serviss piedāvātajām sistēmām efektīvi un ātri likvidē ugunsgrēku, būtiski samazinot zaudējumu apmēru.

LABĀKĀS SIGNALIZĀCIJAS IEKĀRTAS UZŅĒMUMA UN DARBINIEKU DROŠĪBAI – FN-SERVISS

Uzņēmums FN-Serviss piedāvā vairākas signalizācijas sistēmas – gan ugunsdrošības signalizāciju, gan arī vairākas citas signalizācijas iekārtas – piemēram, video novērošanas sistēmu. FN-Serviss piedāvājumu klāstā divu veidu ugunsdrošības signalizācija -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.

Lai uzzinātu vairāk par FN-Servisa piedāvātajām signalizācijas sistēmām, apmeklē Fnserviss.lv

NEPIECIEŠAMS VAJADZĪGS CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNS? UZTICI TO EKSPERTIEM

FN- Servisa pakalpojumu sortimentā arī dažādi ar darba aizsardzību saistīti pakalpojumi- piemēram, darba vides riska novērtēšana un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.

Vēl viena iespēja – darba aizsardzības kursi, kuru ietvaros tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc tam kursants varētu pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus.

Saskaņā ar Ministra Kabineta noteikumiem, darba drošības kursi notiek 60 stundas, un tajos tiek izskatītas visas vajadzīgās pamatzināšanas – piemēram, par vispārīgiem darba aizsardzības jautājumiem, normatīvajiem aktiem, kā arī darba vides risku ietekmi un to novērtēšanu.

Lai novērtētu visus iespējamos riskus darbinieku drošībai un veselībai, būtiski darba vides iekšējā uzraudzība. FN-Serviss nodrošina profesionālu darba vides iekšējās uzraudzības realizāciju.

Likums nosaka, ka civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams katrā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī tur, kur vienlaicīgi uzturas vairāk kā piecdesmit cilvēku. FN-Serviss piedāvā īstenot konkrētajam uzņēmumam aktuālo civilās aizsardzības plānu, kā arī saskaņot to ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un iepazīsties ar visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!