konferenču telpasVisticamāk, ar jēdzienu “konferenču telpas” vairumam cilvēku asociējas 30 stāvu biroju ēka pilsētas sirdī, līdz kam bieži rodas problēmas nokļūt aktīvās satiksmes dēļ. Kā būtu, ja Jūs varētu pārplānot tikšanās uz kādu mierīgāku vietu, pie reizes izmantojot laiku kā sava veida brīvdienas?

Tāds variants pastāv, braucot uz Baltvillu! Baltvilla ir viesnīca, kas bāzēta blakus ViA Baltica (E67) maģistrālei. Kura konferenču zāle ir atbilstošākā Jūsu organizētā pasākuma viesu skaitam? Pastāv veselas 3 izvēles iespējas.

EKSELENTAS KONFERENČU TELPAS EVERYTHING INCLUDED PASĀKUMIEM

                Jebkurš pieredzējis semināru vadītājs zina, ka komfortablas konferenču telpas ir ļoti būtisks faktors sekmīga notikuma gaitai. Viesnīca iedala konferenču telpas pēc maksimālā cilvēku skaita, ko tajās var pulcēt:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

                Visas konferenču telpas ir aprīkotas ar ventilācijas sistēmu, audio un video tehniku. Turklāt Baltvilla restorānā šefpavāri parūpēsies par kvalitatīvām tējas pauzēm un pusdienām! Izmantojiet šo all inclusive variantu!

Uzziniet vairāk- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/!

BALTVILLA IR KAS VAIRĀK NEKĀ NE TIKAI VIESNĪCA!

                Viens ir skaidrs – ir pieejamas elegantas un priekšrocībām bagātas konferenču telpas. Piedevām katra konferenču zāle sevī iemieso dabisko apgaismojumu, kas laužas cauri aiz loga esošajām priedēm. Ar ko vēl šī plašpielietojuma viesnīca Jūs pārsteigs? Baltvilla tās novietouma un īpašnieku ieguldītā darba dēļ ir viesnīca, kur Jums būs, ko darīt ne tikai naktī, bet arī pa dienu! Baltvilla piedāvājuma klāstā ietilpst arī:

Viesnīca ar vairāk nekā 34 labas kvalitātes istabiņām;

Īpaši piedāvājumi no Baltvilla SPA salona;

Baltvilla restorāns ar ēdienkarti un pavāriem;

Viesnīca ar prezidenta apartamentiem? Baltvilla Lieliski piemērots numuriņš jaunlaulātajiem;

Jums interesē auto stāvvieta? Šī viesnīca bez maksas nodrošina to līdz pat 100 automašīnām;

Baltvilla sadarbojas ar Baltezera veselības centru. Pilates, joga, trenažieri un rehabilitācijas nodarbības – tas viss tikai 100 metru attālumā;

Piedevām, Baltvilla ir divās kategorijās augsti novērtēta viesnīca tūrisma interneta vietnē TripAdvisor.

Fantastiski, vai ne? Atliek tikai laicīgi veikt rezervāciju, jo viesnīca ir regulāri noslogota! Baltvilla kontakti:

Galvenais kontakttālruņa numurs: +371 67840640

E-pasts: info@baltvilla.lv

Mājaslapa: www.baltvilla.lv

Atrašanās vieta: viesnīca atrodas Senču prospektā 45.

Baltvilla strādā gan ziemā, gan vasarā, gan pavasarī, gan rudens sezonā – sarīkojiet sev un paziņām neaizmirstamus svinības, neatkarīgi no tā, vai ārā spīd saule vai snieg sniegs Jūs nenožēlosiet!